Kış Aylarına Hazırlık

Sonbaharın keyifli, serin ve biraz da ısıtan güneşinin son demlerini yaşarken, kış aylarına hazırlık yapmaya başlıyoruz. Kabanlar, montlar, kalın triko kazaklar… Kış aylarına özel olan her parça, 2017 modasının tüm güzellikleri ile birlikte bizimle oluyor.

Kış Modası

Sonbaharın son günlerinde havaların iyice soğuması ile dolaplarımızı ve kombinlerimizi güçlendiriyoruz. Birbirinden şık parçalar en kalın ve dikkat çeken halleri ile dolaplarımız ve üzerimizdeki yerini alıyor. Kış aylarına girerken, sahip olmamız gereken gözde parçalarının hangileri olduğu ve nasıl kullanmamız gerektiğini derledik. İşte tüm güzelliği ile sıcacık kış hazırlıkları…

Olmazsa Olmaz Trikolar

Kış ayları denilince aklımıza gelen ilk parçalar şüphesiz ki sıcacık ve yumuşacık triko ürünler oluyor. Kazak, hırka, elbise ve atkılara kadar hemen her üründe kusursuz şıklığı yansıtan trikolar, günlük yaşantımızın vazgeçilmezi. Triko ürünlerin sevilen renkleri arasında bordo, hardal, lacivert ve yeşil tonlarından oluşuyor.

Kışa Hazırlık

Dize Uzanan Kabanlar

Her kadının sahip olduğu kaban modelleri, bu kış dize kadar uzanarak, daha rahat ve sıcak bir kullanım sağlıyor. Gri ve sarı tonlarının bir araya geldiği kabanlar, zarif ve şık bir görünüm sergiliyor. Kaban modellerinin dikkat çeken detayı ise belinin kuşak ve kemerler ile desteklenmesi oluyor. Böylelikle daha zarif ve kadınsı bir görünüm sergileniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir