Modanisa Yaz Sonu Kampanyaları Başladı

Kıyafet ve giyim markaları, her sezon olduğu gibi bu sezon da indirim kampanyalarını başlattı. Yazın henüz bitmemesine olmasına rağmen birçok firma, ürünlerini indirimli fiyatlar ile satışa sunuyor. Modanisa da sezon sonu indirimlerini erken başlatan markalardan biri oldu.

Modanisa, tesettür giyimin önde gelen isimlerinden biri. Bünyesinde bulunan faklı modeller ve ürün çeşitliliği ile tesettürlü bayanların vazgeçilmez giyim mağazalarından olan Modanisa, yazlık ürünlerini yüzde elliye varan indirimler ile müşterilerine sunuyor. Sezon sonu indirimlerinin bayram öncesine denk gelmesi ise müşteriler için büyük avantaj sağlıyor.

1

Yüzde Elliye Varan Sezon İndirimi

Modanisa, kıyafetlerden ayakkabı ve çantaya, aksesuarlardan eşarplara kadar bayanların ihtiyacı olan her ürünü bünyesinde barındırıyor ve bu ürünleri uygun fiyatlar ile satışa sunuyor. Ayakkabı ve çanta tasarımları 29.90 TL’den başlayan fiyatlar ile yaz sonu indirimine giriyor. Kıyafetler ise çeşit ve tasarımlarına göre fiyat farklılığı gösterse de en uygun fiyatlar ile karşımıza çıkıyor.

2

 Kaliteli Kumaşlar ve Kusursuz Tasarımlar

Modanisa, kaliteli kumaşlardan oluşan giyim ürünlerinde trend parçalara yer veriyor. Pantolon, tunik, elbise, etek ve pardesü gibi ürünleri sezonun hit renk ve desenlerine uygun olarak tasarlıyor. Günlük giyimin parçaları dışında abiye giyime de yer veren Modanisa, ürün çeşitliliği ile bayanlara ihtiyacı olan her şeyi sunuyor.

3

Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarı olan eşarp ve şal modelleri, Modanisa tasarımları ile her sezon fark yaratıyor. Farklı renk ve desen seçenekleri ile büyük ilgi gören eşarp ve şal modellerinde her kumaştan oluşan tasarımları bulmak mümkün oluyor. Üstelik bu eşarp ve şal modelleri 9.90 TL’den başlayarak uygun alışverişin kapılarını açıyor. Modanisa müşterileri, eşarptan ayakkabıya, çantadan gözlüğe kadar her aksesuar ürünü en uygun fiyatlar ile satın alarak uzun zaman zarar görmeden ve yıpranmadan kullanabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir