Özsoy 2017 İpek Eşarp Koleksiyonu

Özsoy İpek Eşarp modelleri, sezonun öne çıkan parçalarından oluyor. Birbirinden farklı renk ve desenleri ile ipek kumaşın eşsiz dokusunun aynı tasarımlarda buluştuğu ürünler, Özsoy imzası taşıyarak bir adım öne çıkıyor. Sezonun sevilen renklerini, hareketli desenlerde kullanan Özsoy, günlük kullanımın yanı sıra düğün ve davetler için de ideal parçaları sunuyor.

Çizgi ve Geometrik Desenler

Özsoy yeni eşarp koleksiyonunda ağırlıklı olarak geometrik desenleri, çizgileri ve farklı motifleri kullanıyor. Çizgilerin eşsiz uyumu ve geometrik şekiller ile karıştırılması, modellerdeki en sevilen desenleri ortaya çıkarıyor.

Sonbahar ve kış ayları için rahat kullanıma sahip olan ipek eşarp modelleri, kap ve kabanlar ile oldukça uyumlu bir görünüm oluşturuyor. Sıradan çiçek desenlerin ve düz renklerin dışında kalan güçlü çizgi detaylar ise modern ve bir o kadar da şık silüete sahip oluyor.

Canlı Renklerin Eşsiz Kullanımı

Sonbahar ve kış aylarında genel olarak kahve, siyah ve lacivert gibi koyu renklere ağırlık verilir. Ancak bu sezon modanın renk kullanım algısı değişim göstererek canlı renkler ile koyu renkler harmanlanıyor. Turuncu, hardal, sarı, mavi, mor ve pembe gibi canlı renkler kendi içerisinde tonlara ayrılarak koyu renkler ile bütünleşiyor. Dengeli ve uyumlu olan bu renk kombinasyonları, kış aylarından ilkbahar yaz dönemlerine kadar her mevsim kullanım olanağı sağlıyor.

Özsoy 2017 İpek Eşarp Modelleri;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir