Tajj İstanbul Şal Modelleri - Tesetturmoda.net
Tesettür Moda ve Kadın Bloğu
Tajj İstanbul Şal Modelleri
Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2017
Editör

Tajj İstanbul Şal Modelleri

Tesettür giyime şal modelleri gireli uzun yıllar geçti ancak çeşit çeşit desenleriyle, farklı modelleri ve birbirinden güzel renkleriyle farklı şal modelleri de her gün bizlere sunulmaya devam ediyor. Günlük şal modelleri, pamuklu penye kumaşlar ya da yazın şifon şal modelleri gibi çeşitlerle karşımıza çıkarken abiye şal modelleri de krep şal modelleri, Medine İpeği şal modelleri ve şifon şal modelleri üzerinde taşlar, inciler, pırıltılar ya da dantellerle farklılaşıyor, seçenekleri çoğalıyor.

Tajj İstanbul şal modelleri, hem günlük şal modelleri hem de abiye şal modelleri ile aradığınız her türlü şal modellerini koleksiyonlarında barındırarak sizlere daha kolay bir alışveriş fırsatı sunuyor.

Günlük şal modellerinden özellikle desenli şal modelleri çok fazla tercih ediliyor. Farklı desenler şal modellerinde de gerçekten çok farklı durabiliyor. Desenli şal modelleri 2017 ilkbahar yaz koleksiyonlarında da yerini mutlaka alacak. Birbirinden güzel desenlerin renklerle dansının şal modellerine yansıması içimizi ısıtacak, günlük şal modelleri içinde cıvıl cıvıl bir görüntüye sebep olacak.

Özel davetlerde, sevdiğiniz ve sizin için özel olan tüm günlerde kullanabileceğiniz abiye şal modelleri için Tajj İstanbul serisine de mutlaka göz atın. Güpürlü şallardan lazer kesimli şallara, volanlı şal modellerinden iki renkli şal modellerine pek çok farklı şal modelleri 2017 yılında beğenilerek takılmaya devam edecek. Tajj şal modelleri 2017 de hem zarif hem de abiye şal modeli arayanlar için Su Yolu Taşlı Şal modeli gerçekten çok doğru bir seçim olacaktır.

Volanlı şal modelleri için de hem günlük hem abiye şal diyebiliriz. Çünkü düz, desensiz olmasıyla günlük gibi görünse de şalın kısa kenarlarında bulunan ve yaklaşık bir karış genişliğindeki volanlı kısmı da feminen tarafı güçlendirerek abiyemsi bir şal olmasına yardımcı oluyor.

İşte Tajj Şal Modelleri 2017 :

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU