Tesettür Genç Giyim Rehberi

Tesettür genç giyim, bu sezon her zamankinden biraz daha özgür ve rahat! Bol ve salaş kaplar, Jean pantolonlar, süet botlar ve daha birçok ürün, genç giyimin dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor.

Kadın modasının kalıplaşan klasik kesim kaban ve paltoları, bu sezon farklı formatlardan oluşarak, tüm yaş gruplarına hitap ediyor. Dize uzanan kaban ve süet yelekler, soğuk günlerin şık parçaları oluyor. Rahat ve bir o kadar da şık olan bu parçalar, yaşamın her alanında kullanım olanağı sağlıyor.

Genç Giyim 2

Şık Detaylar…

Sonbahar kış sezonunun öne çıkan parçaları tüm sadeliği ile dikkat çekiyor. Kışın sevilen bordo, kahve, hardal ve yeşil tonlarından oluşan giyim parçaları, gösterişten çok uzakta sadeliğin tüm zarafetini yansıtıyor.

Genç Giyim

Siyah rengin asilliği, canlı renkler ile tamamlanarak kusursuz görünümleri ortaya çıkarıyor. Genç stillerin olmazsa olmazı yelek ve pançolar, Jean pantolonlar ile kullanılarak sezonun öne çıkan kombinlerini oluşturuyor.

Şal Seçimleri Değişiyor…

Her zaman kullandığımız şal modellerini, bu sezon farklı biçimlerde bağlıyoruz. Bone biçiminde bağlanan şal modelleri, kurdele oluşturularak da kullanılabiliyor. Böylelikle daha modern ve genç bir görünüm sergileniyor. Açıkta kalan boyunları ise kalın ve geniş atkılar, yüksek yakalı kabanlar kapatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir