Tesettür Giyime Özel Etek Modelleri - Tesetturmoda.net
Tesettür Moda ve Kadın Bloğu
Tesettür Giyime Özel Etek Modelleri
Sosyal Medyada Paylaş

Tesettür Giyime Özel Etek Modelleri

Tesettür giyimin vazgeçilmez parçası olan etekler, oluşturulan her tarz ve stile uyum sağlıyor.  Birbirinden farklı tasarım ve kesimdeki etek modelleri, 2016 sezonunda da her zaman olduğu gibi çok seviliyor.

Kloş ve Pileli Modeller

Tesettürlü bayanların en sevdiği modellerden biri romantik kloş etekler oluyor. Kloş etekler, hem spor hem de klasik kombinlerdeki yerini buluyor. Bu kloş etekleri kullanarak şıklık ve sportifliğin olabilecek her türünü yansıtmak sizin elinizde oluyor. Pileli modeller ile de kloş eteklerin yarattığı duruşu yakalayabilirsiniz. 2016 yılında en sık rastladığımız pileli etek modelleri şık mikro veya sportif mikro pileler olarak ikiye ayrılıyor. Bu etek modellerinde gri, altın sarısı ve gümüş renkleri, en çok ilgi, görenler oluyor.

pile

Her Tarza Uygun Şifon Etekler

2016 yılının etek modellerinde farklı renkler ve desenler kullanılıyor. Uçuş uçuş şifon eteklerin uç kısımlarına serpilen küçük ve renkli çiçekler, yazın canlılığını yansıtıyor. Sezonun en dikkat çeken parçaları arasında olan bu harika tasarımlar şıklığı sokağa taşıyor. Günlük tarzda sportif seçimler zirve yaparken, şıklığından ödün vermeyen tasarımlar ise düğün ve davetlerdeki yerini alıyor. Sokak ve günlük giyim modasında söz sahibi olan sportif etekler, kimi zaman canlı desenlerle kimi zaman da en sade renk ve halleriyle bizimle buluşuyor.

Genç Tesettürün Anahtarı; Denim Etekler

Pantolondan sıkılıp eteklere yönelen bayanların, rahatını tamamlayacak kumaş tercihlerinden biri denim ve keten kumaşlardan tasarlanan etekler oluyor. Rahatlık ve konforun yanı sıra genç modasının anahtarı olan denim etekler, güçlü bir stilin temel parçası oluyor.

denim

Klasik Form Sevenlere Özel Siyah Beyaz Tasarımlar

Klasik form etekler, tesettürlü bayanların vazgeçilmezleri arasında bulunuyor ve özel davetler için kurtarıcı oluyor. Genel olarak siyah ve beyaz renklerden oluşan klasik formlu kalem etekler, klasik kombinlerin temel parçalarından biri.

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014