Tuğba Venn 2017 Koleksiyonu

Tuğba Venn, Tesettür giyimin güçlü ve iddialı giyim parçalarını, müşterilerine sunmaya devam ediyor… Kadınların moda anlayışına ve isteklerine cevap veren güçlü marka, yeni sezon koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Tuğbe Venn (3)

Minimal, genç ve iddialı çizgisiyle her sezon olduğu gibi yeni sezonda da dikkat çeken Tuğba Venn, tüm satış noktalarındaki yerini aldı. Vitrinlerdeki güçlü kombinleri kadınların dolaplarına taşıyan Tuğba Venn, sosyal medya ve internet satış sitesi ile kadınlara büyük kolaylık sağlıyor. İnstagram sayfası ile ürünlerini tanıtan marka, yaptığı kombinler ile de kadınlara fikir alternatifleri sunuyor. Koleksiyonda yer alan sade, minimal ve genç tasarımlar, doğanın enerjisine sahip renk seçenekleri ile kadınların beğenisine sunuluyor.

Tuğbe Venn (1)

Yeni Koleksiyon; Tuğba Venn İstanbul

Tuğba Venn markası kışa özel koleksiyonuna İstanbul özel koleksiyonu ismini vererek, şehrin sokaklarına ulaşıyor. Sokak modasından ofis stillerine kadar uzanan her parça, yeni koleksiyondaki yerini alıyor. Markanın yeni koleksiyonunun İstanbul ismini almasının nedeni, şehrin onlarca kültürü, iş ve sosyal ortamı aynı anda yaşaatması oluyor.

Tuğbe Venn (2)

Koleksiyonun eşsiz parçaları, tıpkı İstanbul’un sokakları, caddeleri ve sosyal alanları gibi genç, dinamik ve hareketli… Sezonun öne çıkan renklerinden camel, hak, gri  ve bordo tonları, kışın sıcacık ürünlerindeki yerini alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir