Twill Eşarp Modelleri 2017

Twill Eşarp Modelleri 2017

Twill eşarp modelleri 2017

Tesettür giyimin mihrakı sayılan eşarplar her yıl farklı tarzda hazırlanan desenler ile hanımların beğenisine sunulmaktadır. Sezonun moda renk ve desenlerinden oluşan bu eşarp modelleri kullanım alanı ve kişisel zevklere göre farklı kumaşlar ile de hazırlanmaktadır. Özellikle twill eşarp modelleri 2017 yılında kullanış rahatlığı ve desen çeşidi ile ilgi gören ürünler arasında yerini almaktadır. Tesettür giyimin baş tacı olan eşarplar, hanımlar için en önemli şıklık göstergesidir. Tesettürlü bir hanımı dikkat çekici hale getiren en önemli unsur eşarbıdır. Bu yüzden de doğru eşarp seçimi hanımları şık göstereceği gibi bu modellerin kullanım rahatlığı da seçim açısından önemli bir yere sahiptir.

Sura İpek Ve Twill İpek Arasındaki Farklar


Eşarp modellerinde ipek hanımların vazgeçilmezi arasındadır. Pek çok çeşidi bulunan ipek kumaşlardan en çok tercih edilenleri sura ipek ve twill ipektir. Sura ipek; kaygan parlak ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu narin yapısından dolayı sura ipeklerin şekil alması twill eşarplara göre daha zordur. Twill eşarp ise, fıstıklı dokumasından dolayı hacimli bir kumaş şeklindedir. Ve rengi şura ipeğe oranla daha mat görünmektedir. Fakat şekil alma ve kullanım rahatlığı açısından twill eşarplar çok daha üstün performans göstermektedir.

Bu Yılın Moda Twill Eşarpları

Eşarp modelleri 2017 yılında özellikle twill eşarplara yoğunlaşacağa benziyor. Yeni sezonda hanımlara kullanış ve zariflik katan bu eşarplar, vitrindeki en üst yerleri çoktan kaplamışlar. Kullanım rahatlığı açısından fazlaca tercih edilen bu eşarp modelleri, birbirinden farklı renk ve desenlerle hazırlanmış. Sadeliğin asilliğini taşıyan modeller yanında geometrik ve çiçekli desenler de bir hayli dikkat çekmektedir. Her kıyafette olduğu gibi eşarp modelleri konusunda da siyah renk olmazsa olmazlardandır. Pastel renkler ise yıla hakim olacağa benzemektedir.

Twill Eşarplarda Daha Net Görünen Desenler

Twill Eşarplar her ne kadar sura eşarba göre mat dursa da pek çok modelde bu matlık sayesinde desenler kendini daha çok göstermektedir. Tarz açısından kendini oldukça iyi yansıtan bu modeller eşarp konusunda size farklı bir pencere açmakta ve kendi tarzınızı gösterebilme fırsatı da sunmaktadır.. Giyiminizle gösterdiği uyum sayesinde bu modeller, tarzınızın en önemli parçası haline gelmektedir. Renk konusunda da kabartmalı dokusu bu eşarp modellerini standart renklerin dışına çıkarmaktadır. Özellikle pastel tonlarda oluşturulan desenler twill eşarp sayesinde daha net ortaya çıkmaktadır. Renk ve kullanım açısından sezonun en beğenilenleri arasında yerini alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?