Vakko Eşarp ve Şal Modelleri | Vakko Eşarp Koleksiyonundan Seçmeler

Belki de tesettür modasının en iyi hareketlerinden bir tanesi, eşarpların çeşitlenmesi oldu. Geçtiğimiz senelerde de, çeşit çeşit olan ancak bir nevi renk ve tasarım kısıtlığı yaşanan bu modeller; artık gerçekten binlerce portföye sahipler ve pek çok kesim açısından değerli malzemelerden üretiliyorlar. Örneğin, sadece eşarp değil aynı zamanda feraceler de, artık gerçekten medine ipeğinden üretilebiliyor ve karşınıza o şekilde gelebiliyor.

Vakko Yeşil Siyah Eşarp Modeli
Vakko Yeşil Siyah Eşarp Modeli

Geçtiğimiz yıllarda pek de aktif konumda olmayan tesettür modası, artık bu yolla hakimiyetini kurdu ve pek çok insan tarafından da sevilerek takip edilmeye devam ediyor. Eşarp sektörünün en iyilerinden biri ise, kesinlikle Vakko. Vakko 2023 eşarp modelleri çerçevesinde bugün, sizlerle birkaç eşarp modelini tartışacak ve oldukça güzel tasarımları olan Vakko markasının eşarp modellerine değineceğiz. Geçtiğimiz 2015 yılında da oldukça iyi işler çıkaran Vakko’nun 2023’den beklentisi ise, çok daha büyük olacak gibi görünüyor zira tasarımları ile, zirveye oynamaya, her yaştan insana hizmet etmeye devam ediyorlar.

Vakko Yeni Sezon Eşarp Modelleri
Vakko Yeni Sezon Eşarp Modelleri

Örneğin, yukarıdaki modellere baktığımızda, dijital baskının ne kadar iyi bir model çıkardığını görebiliyoruz rahatlıkla. Geçtiğimiz yıl da buna benzer modelleri ile, ipek kumaşları ile oldukça ses getiren Vakko, bayram öncesi bu modelleri ile de pek çok tesettürlü bayanın dikkatini çekecek gibi.

Sizler de bayram öncesi alışverişlerinizde eşarp tercihinde bulunacaksanız, Vakko 2023 eşarp modelleri kapsamında pek çok modeli muhakkak incelemeden geçmeyin ve incelemeden alışverişinizi tamamlamayın.

vakko yeni sezon eşarp modeli
vakko yeni sezon eşarp modeli

Zira, gerek internet mağazasında gerekse kendi mağazalarında pek çok, bayanlara özel modeller bulabilir ve elbiselerinize uyum sağlayacak kombinleri rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Senelerdir, kaliteli ve güzel işlerinden ödün vermeyen Vakko, tesettür modasına da gayet hakim olduğunu gözler önüne sermiş durumda.

vakko siyah mavi desen eşarp
vakko siyah mavi desen eşarp

Vakko Yeni Sezon Eşarp Koleksiyonu

Vakko, tesettür giyime özel ürünleri, eşarp ve şal modelleri ile her sezona damgasını vuruyor. Birbirinden şık ve kaliteli parçalar, Vakko imzası ile tesettürlü kadınların ilgi odağı oluyor. Kabandan monta, ayakkabıdan çantaya kadar her ürün Vakko mağazalarında ve internet satış sayfasında yer alıyor. Vakko yeni koleksiyonları arasında yer alan eşarp kreasyonu, tesettür giyimdeki yerini, kalite ve zarifliği ile ortaya koyuyor. Hemen her kadının giyim tarzından bir parça bulabileceği Vakko yeni sezon eşarp koleksiyonu, tüm tarzlara hitap edecek biçimlerden oluşuyor.

vakko Tesettür Eşarp Modelleri
vakko Tesettür Eşarp Modelleri

Doğanın Renkleri Güçlü Stiller ile Bütünleşiyor…

VAKKO 2023 2024 Sonbahar Kış sezonu koleksiyonunda yer alan tasarımlar, güçlü ve idealist kadınların ruhuna hitap ediyor. Doğadan esinlenen tasarımlarda yeşil, mavi, kahve, vizon ve turuncu tonları yer alıyor. Eşarp ve şal modellerinde dikkat çeken desenlerin başında eski dönemleri andıran işleme detaylar, tarihi yapıların dokularını andıran görünümler yer alıyor.

Vakko Geometrik Şekil Eşarp
Vakko Geometrik Şekil Eşarp

Geçmişin İzlerini Taşıyan Desenler…

Geçmişe vurgu yapan desenlerin kullanıldığı Vakko eşarp modellerinde, karışık renkler ahenk içinde veriliyor. Desenlerin uyumlu ve ahenkli yapısı, güçlü ve dikkat çekici bir görünüm ortaya çıkarıyor. İpek kumaşın asil dokusu, benzersiz güzellikteki desenler ile bütünleşiyor. Günlük kullanımdan ofis ve davet stillerine kadar her alanda kullanılabilen eşarplar, Vakko imzası altında kaliteli görünümünden ödün vermiyor.

Vakko, yeni sezon eşarp koleksiyonu ile ipek kumaşın en saf ve kusursuz halini yansıtıyor. Birbirinden eşsiz doku, renk ve tasarımlara sahip Vakko eşarp modelleri sonbahar kış aylarının gözdesi oluyor.

Vakko Çizgili Eşarp Modeli
Vakko Çizgili Eşarp Modeli

Sadelik ve zarafeti aynı tasarımlarda birleştiren Vakko, soft tonlara ağırlık veriyor. İpek kumaşın eşsiz dokuları, sade ve şık renk seçenekleri ile bütünleşiyor.

Kusursuz Zarifliği Yansıtan Düz Renkler

Kahve, vizon, mavi ve krem tonlarının saf görünümü, Vakko eşarp tasarımlarında en iyi biçimde yansıtılıyor. Yumuşak ve saf dokunuşlara sahip eşarp modelleri, günlük kullanımdan davet stillerine kadar her alanda kendini gösteriyor.

Vakko Burç Eşarp Modeli
Vakko Burç Eşarp Modeli

Dikkat Çeken Ton ve Desenler

Vakko’nun desenli eşarp modellerinde, genel olarak siyah, bordo, kırmızı ve lacivert tonları yer alıyor. Birbiri ile en iyi biçimde harmanlanan renkler, kusursuz desenlerde bir araya geliyor. Asil görünüme sahip ipek eşarp modelleri, farklı kültür motiflerinden, geometrik desenlerden ve modern çizgilerden oluşuyor.

Şemsiyeli Vakko Eşarp Modelleri
Şemsiyeli Vakko Eşarp Modelleri

Vakko Şal Desenli Eşarp Modelleri

2023 eşarp modası içinde birbirinden farklı desenler var. Eşarp desenleri başta çiçek desenliler, geometrik desenliler, manzara desenliler gibi belli başlı desenlerde hazırlanıyor. Ancak tasarım harikası desenlere sahip eşarp modelleri de elbette var. Vakko eşarp modellerinde şal desenini bir çok renkte kullanarak bu etnik desenin 2017 de de gözde desenler arasında olmasını istiyor. Şal desenli eşarp modelleri, sadece Vakko eşarpın değil pek çok eşarp markasının da kullandığı desenler arasında aslında.

Siyah Çizgili Vakko Eşarp
Siyah Çizgili Vakko Eşarp

Vakko, şal desenini ipek twill eşarp modellerine uygulayarak hem ipek yumuşaklığını hem de twill eşarbın tok duruşunu bir arada kullanmanızı sağlıyor.

En kaliteli ipekten üretilen ve Vakko için özel olarak dokunan twill kumaşlar, özel el masa baskısı ile Vakko eşarp olarak üretiliyor. 2023-2024 sonbahar kış koleksiyonlarının ilk tercihi olacak Vakko ipek twill şal desenli eşarp modelleri kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak. Sizin dolabınızda en güzel başörtü modelleri arasında yer alacak. Etnik desenli olarak tabir edilen şal desenli eşarp modelleri arasında aynı desenin birbirinden farklı renklerde hazırlandığı çok güzel bir koleksiyon. Üstelik bugünlerde indirimde olan Vakko şal desenli eşarp modellerine yarı fiyatına sahip olabilirsiniz.

Renkli Vakko Eşarp Modelleri
Renkli Vakko Eşarp Modelleri

Vakko Eşarp İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İpek eşarp ve biraz da marka eşarp sevenler için Vakko ipek eşarp modelleri 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu birbirinden canlı renklerden oluşuyor. Rengarenk çizgilerle geometrik desenler, bayanların vazgeçilmezi leopar desenli dokunuşlar ve benzersiz desenleri ile Vakko eşarp yine kendini belli eden yüksek çizgisinde üretmeye devam ediyor.

Kalpli Vakko Eşarp Modelleri
Kalpli Vakko Eşarp Modelleri

2023 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonlarında renklerin ve desenlerin yarışı hızla devam ederken Vakko 2017 eşarp modelleri için stil sahibi ipek eşarp seven bayanlara özel desenler tasarladı. Dünyada eşarp modasına yön veren Vakko eşarp, denizi, doğayı ve keskin çizgilerle tasarladığı eşarp desenleri ile 2023 eşarp modası için renkleri konuşturuyor.

Bunun yanı sıra alışılagelmiş kare eşarp boyutlarından sıkılan tesettürlü bayanlar için de özel boyutlu eşarp modellerini bulabileceğiniz tek marka Vakko eşarp. Fular ve eşarplar için ipek kumaşları özel el işçiliği ile üreten Vakko eşarp fiyatları da oldukça fazla. Bir eşarp için el yakıyor dedirtecek cinsten fiyatlara sahip olan Vakko ipek eşarp modelleri 2017 fiyatları 269 TL gibi oldukça yükseklerde.

Eflatun Vakko Eşarp Modelleri
Eflatun Vakko Eşarp Modelleri

Markanın büyüklüğü ve ipek eşarpların kalitesi göz önüne alındığında her ne kadar hak verilse de bir çok tesettürlü bayan için bir eşarba bu kadar para vermek zor gelir açıkçası. Ancak benim de Vakko eşarbım olsun diyorsanız bunun için Vakko İndirim Günlerini takip edebilir, beğendiğiniz eşarp ve fular modellerini indirim fiyatlarıyla da alabilirsiniz.

Düğmeli Vakko Eşarp Modeli
Düğmeli Vakko Eşarp Modeli

Vakko Eşarp Burç Koleksiyonu

Vakko eşarp ilkbahar yaz koleksiyonlarının dışında özel bir eşarp koleksiyonu daha sundu. Vakko Eşarp Burç Koleksiyonu ile farklı bir koleksiyona imza atmış oldu.

Burçlar, yüzyıllardır özellikle bayanların ilgisini çeken bir konudur. Astronomi ile ilgilenen pek çok bayan günlük astroloji yorumlarını mutlaka takip ederler. Ay ve güne göre belirlenen burçlar on iki adettir. Her birinin özellikleri farklı olduğu gibi burçların logoları da farklıdır. Genellikle isimlerine göre uygun resmedilen burç logolarını eşarp deseni olarak tasarlamak Vakko eşarp için de bir ilk oluyor.

Çizgili Vakko Eşarp Modelleri
Çizgili Vakko Eşarp Modelleri

Vakko eşarp 2023 modelleri arasında sıra dışı desenlerden on iki tanesi burçların logolarının bulunduğu bu koleksiyonda. Ancak burç koleksiyonundaki eşarp desen renkleri sadece kırmızı, beyaz ve maviden oluşuyor. İlk bakışta Amerikan bayrağı renklerini anımsatsa da burç logoları ile farklı bir havaya bürünen bu koleksiyondaki eşarp modelleri de ipek kumaştan üretilmiş.

Yukarıdaki Vakko eşarp, burç koleksiyonu içinde bulunan Kova Burcu Eşarbıdır. “Gavroş” diye adlandırılan bu eşarpların boyutları 55 x 55 cm’dir. Fular gibi daha rahat kullanılabilir.

Çizgi Desenli Vakko Eşarp Modelleri
Çizgi Desenli Vakko Eşarp Modelleri

Vakko Burç Eşarp Koleksiyonu eşarp modelleri, özel bir kutu ile satışa sunuluyor. Özel bir koleksiyon olduğu için paketlemesi de özel oluyor. Her bir burç için burç logoları gavoşun tam ortasına desen olarak eklenmiştir. Kova, yay, balık, boğa, terazi, ikizler, aslan, başak, koç, yengeç, akrep, oğlak… Tüm burçlara ait amblemlerin bulunduğu Vakko Burç Eşarp Koleksiyonu, 2023 eşarp modelleri arasında en değişik eşarp modelleri arasında yer alıyor.

Çiçekli Vakko Eşarp Modeli
Çiçekli Vakko Eşarp Modeli

Vakko Eşarp Kitabı

Daha önce hiç ‘eşarp kitabı’ duymadıysanız işte şimdi duydunuz. Vakko, dünyada giyim markalarının önde gelen isimlerinden.

Eşarp öykülerini anlatan bu kitapta dünden ve bugünden eşarp desen örneklerini bulacak ve yarının eşarp desenleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. 1938 yılından günümüze uzanan moda yolculuğunu anlatan eşarp kitabında Vakko eşarp markasını ve Vakko nun nasıl bu kadar büyüdüğüne şahitlik edeceksiniz.

Vakko Mavi Desen Eşarp
Vakko Mavi Desen Eşarp

Modaya bir şapka tasarlayarak başlayan bu köklü firmanın doğuşundan ve geleneksel motifleri nasıl özenle kumaşlara bastığını göreceksiniz. Geniş renk yelpazesi, müşteri memnuniyeti, her kesim müşteriye hizmet verme anlayışlarıyla Vakko yu tanıyacaksınız.

Bu şirin eşarp kitabında geçmişten günümüze eşarp desenlerinin modayla nasıl değiştiğini göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir