Vazgeçilmez Kırmızı Eşarplar

Kırmızı eşarp modelleri 2017

Kırmızı, bayanlar için hiç bir zaman modası geçmeyen bir renktir. Her kıyafette olduğu gibi eşarpta da en çekici duran renk hiç tartışmasız kırmızıdır. Kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun lafını duymayan yoktur herhâlde. Bu sözün haklılığını her yılın en çok tercih edilen rengi olarak seçilen kırmızı eşarplar ortaya çıkarmaktadır. Bayanlarda ki kırmızı tutkusu bitmediği sürece kırmızı eşarplara olan talepte bitmeyecektir. Her yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden güzel kırmızı eşarp modelleri 2017 yılında da vitrinlerde boy göstermektedir.

Eşarplarda kırmızının hangi tonları moda?

2017 yılında eşarplar da kırmızının her tonuna rastlamak mümkün. Fakat bu yıl ağırlıklı olarak koyu kırmızı tonlarda eşarplar moda olarak karşımıza çıkmakta. Moda nasıl olursa olsun koyu tonlarda kırmızı eşarplar yerine açık tonlarda ki kırmızıları beğenenler için de elbette açık tonlarda kırmızı eşarplar bulunmakta. Kırmızının her tonunu beğenip hangi tonlarda eşarp kullanacağına karar veremeyenler için ise verebileceğimiz en büyük öneri üzerilerine giydikleri kıyafetler ile eşarplarında ki kırmızınızın tonunun uyum içinde olmasına dikkat etmeleri gerektiği.

Eşarp Modelleri 2017

2017 kırmızı eşarp modelleri

Bayanlar tarafından sevilen bir renk olan kırmızının 2017 yılında değişik kırmızı eşarp modellerine rastlamak mümkün. Bu yıl karşınıza en çok çıkacak kırmızı eşarp modelleri arasında dantelli, çiçek baskılı ve kenarı tokalı modeller yer alıyor. 2017 yılında sıkça kullanılacak bir diğer model ise kırmızı zeminli eşarpların üzerinde siyah renkli baskıların yer alması.

Kırmızı eşarplara şık kombinler

Kırmızı renklerde ki eşarplarımız birçok kıyafetimizle birlikte kullanılabilir. Fakat en doğru kombini yapabilmek için dikkat edilmesi gereken bir takım kurallar bulunmakta. Kırmızı tonlardaki eşarplara en çok yakışacak renklerin başında siyah gelmektedir. Siyah bir kıyafetin üstüne kırmızının her tonunu kullanabilirsiniz. Fakat model seçiminde kıyafetinizin sade ya da üzerinde değişik motifler olup olmadığına göre dikkat etmeniz gerekmektedir. Kıyafetiniz tek renkten oluşan sade bir kıyafet ise dantelli ya da çiçek baskıları olan kırmızı renkli eşarpları tercih edebilirsiniz.

Kırmızı Siyah Tesettür Kombin 2017

Bayanlar arasında kırmızı kıyafetler ile kırmızı eşarp giyilmez gibi bir ön yargı vardır. Aslında bu yanlış bir düşüncedir çünkü kırmızı bir kıyafet ile kırmızı bir eşarpta oldukça güzel durmaktadır. Ama dikkat edilmesi gereken bir husus vardır bu da eşarbınızda ki kırmızının tonunun kıyafetinizde ki kırmızı tondan en az iki ton açık olması gerekmektedir. Her kıyafete kolaylıkla hoş bir hava katan kırmızı eşarp modelleri 2017 yılında da bizlere sıkça eşlik edecek gibi gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir