Yazlık Parçaları Sonbaharda da Kullanın

Yazlık Parçaları Sonbaharda da Kullanın

Sıcak yaz günlerini geride bırakarak serin sonbahara geçiş yapıyoruz. Bu geçiş ile birlikte aklımızda olan ‘ne giyeceğim’ fikri kıyafet karmaşası yaşamamıza sebep oluyor. Yazlık kıyafetler giydiğimizde hava değişimi ile üşüyor, kalın giydiğimizde de terliyoruz. Yazlık kıyafetlerimizi bir kenara kaldırmadan önce kışa tam olarak geçmeden sonbahar günlerinde bu parçaları doğru biçimde kullanmalıyız.

İnce Gömlekler Oldukça İdeal

İncecik gömleklerimizi ya da elbise modellerimizi gündüz tek başına akşamları ise ince bir hırka ile kullanabiliriz. Oldukça şık görünen ince ve salaş gömlekleri, denim pantolonlar ile kombinleyerek sonbahara uygun bir görünüm oluşturabiliriz.

Sonbahara-Uygun-Tesettür-Giyim-Kombin-Önerileri

Yaz ve Sonbahar Renk Uyumu

Yaz aylarında genel olarak kullandığımız canlı renkleri hemen raflara kaldırmamıza gerek olmuyor. Sonbaharın moda renkleri her zaman daha sakin ve durgun tonlardan oluşur. İşte biz bu sakin renkleri yazdan kalan canlı renklerle doğru biçimde karıştırarak, harika bir mevsim geçiş kombini oluşturabiliriz. Pembe, mavi, sarı ve turuncu gibi sıcak renkleri krem, kahve ve siyah gibi düz renklerle tamamlayarak, her iki mevsime de uyan kombinlere yer verebiliriz.

Sonbaharın Anahtarı; Ceket ve Trençkot

Mevsim geçişlerinde mutlaka yanımızda olması gereken trençkot veya ince ceketler, akşam serinliğinde kurtarıcımız oluyor. Yazlık ürünler giyip çıkmış olsak bile havanın serinlediği an bu ceketler bizi üşümekten kurtarır.

28

İnce Fakat Yazlık Olmayan Parçaları Seçin

Sonbaharın şüphesiz ki en sevilen incecik ve yumuşak trikoları giymenin zamanı geldi. Yazlık kıyafetleriniz ile ince ama uzun kollu olan triko kazaklarınızı bir bütün haline getirin. Yazlık etek modellerini triko bluzlar ile birlikte kullanın. İncecik yazlık gömlekler de üzerine renkli trikolar giymek için çok ideal oluyor. Bu ikiliyi denim pantolon ve spor ayakkabı ile kombinleyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?