Yeni Sezon Twill Eşarp Modelleri

Tesettürlü bayanların en önemli aksesuarı olan eşarp ve şal modelleri, mevsimlere ve sezonlara göre yenileniyor. Her sezon farklı dokulardan oluşan eşarp modellerindeki diğer farklılık da renk ve desenler oluyor. Dönemin moda ve trendlerine uyum sağlayan eşarpların desenleri bu unsurlara göre şekilleniyor.

twill-esarp-modelleri-1

2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda karşımıza çıkan Twill Eşarp modelleri, İpek kumaşın asilliği ile dikkat çekiyor. Eşarp tasarımlarında kullanılan renkler, kış modasındaki yerini alarak en şık kombinler ile buluşuyor.

İpek kumaşların tercih edildiği eşarp modelleri, sonbahar ve kış aylarında spor ve klasik tarz giyimde de kullanılabiliyor.

twill-esarp-modelleri-2

Canlı Renkler, Dikkat Çeken Desenler ile Vurgulanıyor

Yeni sezon Twill eşarp modellerinde kullanılan renk tercihleri, sıradanlığın dışına çıkarak zıt renklerin birbiri ile kullanılmasa olanak sağlıyor. Tasarlanan eşarp ve şallarda kullanılan renkler, sezonun yükselişte olan desenleri ile buluşarak, tesettürlü bayanların beğenisine sunuluyor. Siyah, bordo ve yeşil tonlarının ağırlıkta olduğu eşarp modellerinde yapılan renk geçişleri, desenlerin kendiliğinden oluşumu ortaya çıkarıyor.

twill-esarp-modelleri-3

Renk geçişleri, modelde verildiği gibi aynı rengin farklı tonlarının kullanılması ile gerçekleştiriliyor.

Twill Eşarp modellerinde sezonun en çok ilgi gören desenleri, aynı rengin farklı tonlarındaki değişi ile oluyor. Renk tonlarının değişiminin uygulandığı eşarp modellerinin yanı sıra, tesettür giyimin vazgeçilmez desenleri de kullanılmaya devam ediyor. Çiçek, yaprak, geometrik şekiller ve etnik desenlerin vazgeçilmez canlılığı yeni sezonda da kendini göstererek kullanılmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir