2016 2017 Sonbahar Kış Renkleri ile Oluşturulan Kombinler

2016 2017 Sonbahar Kış Renkleri ile Oluşturulan Kombinler

2016 2017 Sonbahar Kış sezonunun öne çıkan renklerinin birbiri ile olan uyumlu birleşimi, modadaki yerini alıyor.  Kırmızı, hardal, mavi, gri, toprak, mor ve yeşil renklerinin sıcak tonlarının öne çıktığı yeni sezonda oluşturulan renk kombinasyonları, kombinlerdeki yerini alıyor.

2016-2017 Sonbahar Kış Sezonunda Öne Çıkan Renk Neler?

Siyah ve Beyazın Kusursuz Uyumu: Modanın klasikleşen renk kombinasyonu siyah ve beyaz, monokrom stil ile bu Sonbahar Kış döneminde de diğer renklerden bir adım daha önde oluyor. Zarif ve şık kombinlerdeki yerini alan siyah beyaz uyumu, maskülen çizgiler veya desenlerin sade halleriyle karşımıza çıkıyor.

3563c418b0f65fd875eb8a0363c8bae5

Güçlü ve iddialı olan bu ikili, modanın kalbi olmaya devam ediyor. Çizgi, desen ve düz olarak kullanılan siyah beyaz 2016 2017 sezonunda üçüncü renk alternatifleri ile kullanılarak, Tesettür giyime de kreatif kombinasyonlar sunuyor.

Sarı ve Camel ile Ton Geçişleri: Sıcak ve soğuk tonlardaki renklerin birbiri arasındaki yumuşak geçişler sezonda işbirliği yaparak giyim parçalarındaki yerini alıyor. Yaz aylarında öne çıkan canlı sarılar, yerini biraz daha soğuk tonlara bırakarak geçiş sağlanıyor.

Sıcak camel rengi, sezondaki sarı tonları ile kullanılarak büyük bir renk uyumu oluşturuluyor. Eşarplardan çantalara, kıyfetlerden ayakkabılara kadar her üründe kullanılan camel ve sarı kombinasyonu, sonbahara damgasını vuruyor. Kusursuz uyum sağlayan bu tonlar, en çok şarap rengi ve pembe gibi zıt renkler ile kullanılarak dikkat çekici hale getiriliyor.

0d23704b0cad48b5da51eeca6e6af24a

Somon, Lacivert ve Bordo: Somon ve yavru ağzı renkleri, her sezona uyum sağlayarak ilgi görmeye devam ediyor. Soft görünümlü bu tonlara kimi zaman dikkat çekici mavi ve lacivertler kimi zaman da tutkulu bordo ve kırmızılar eşlik ediyor. Lacivert ve Bordo tonlarının iddialı görünümü somon rengi ile sakin bir renk uyumu oluşturuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?