Pierre Cardin Sonbahar Kış Çanta Koleksiyonu

Pierre Cardin, giyim sektöründe önde gelen isimlerden olup, kaliteli tasarımları ile büyük ilgi görüyor. Bayanların vazgeçilmez alışveriş markası Pierre Cardin, her sezon farklı koleksiyon ve kreasyonlar ile karşımıza çıkıyor. Kalite ve yenilik kavramlarını bünyesinde barındıran marka, bu kış sezonunda da yenilikçi tavrını konuşturuyor.

Pierre Cardin, 2016 2017 Sonbahar Kış sezonu tasarımlarının yer aldığı koleksiyonlarını müşterileri ile buluşturuyor. Mağazalardaki yerini almaya başlayan tasarımlar arasında sezona damgasını vuran çantalar dikkat çekiyor. Zarif çizgisinden vazgeçmeyen Pierre Cardin, yeni ürünleri ile yine şık tasarımlara imza atıyor.

Klasik Görünüm ile Spor Tarzın Birleştiği Tasarımlar

Pierre Cardin, 2016 2017 Sezonu için tasarladığı çanta modellerinde klasik kesim formatlara yer verirken, bu görünümü spor detaylar ile kırıyor. Kare ve dikdörtgen biçimindeki çantalar, klasik ve spor tarza da uyum sağlıyor.

Sonbahar ve Kış Renkleri

Tasarım çantalarda genel olarak Sonbaharı yansıtan kahve ve krem renklerine ağırlık veriliyor. Pierre Cardin her koleksiyonunda olduğu gibi bu tasarımlarında da siyahın zarif duruşundan vazgeçmiyor. Bordo, yeşil, siyah, kahve, krem ve kırmızı tonları en çok tercih edilen renkler arasında bulunuyor.

Pierre Cardin Çanta Koleksiyonu;

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir