2016-2017 Sonbahar Kış Sezon Trendleri

Yaz aylarını geride bırakarak sonbaharın serin günlerine giriş yapıyoruz. Havaların serinlemesi ile moda trendleri ve giyim parçaları da değişime uğruyor. Yazın sıcak günlerine giydiğimiz incecik kıyafetlerin yerini serin havalara ve kışın soğuk günlerine uygun parçalar yer alıyor. Bu sezon karşımıza çıkan giyim ürünleri oldukça dikkat çekecek ve her bayan tarafından çok sevilecek.

2016 2017 Sonbahar Kış Sezonu Modası;

Yeni sezonda rahat, konforlu ve bir o kadar da zarifliği yansıtan şık parçalar dolaplardaki yerini alıyor. Sonbahar ve kış aylarında vazgeçilmez olan giyim ve aksesuar parçaları en güzel detaylar ile karşımıza çıkıyor. Giyim ve aksesuar parçaları, tasarladıkları ürünler ile yılın modasına damga vuruyor.

Bohem-yazlik-tesettur-kombin

Sonbahar Modasını Yansıtan Trençkot ve Ceketler 

2016 sonbaharı, zarifliğin şıklık ile buluştuğu bir sezon oluyor. En zarif parçalar, güçlü detaylar ile bütünleşerek önce koleksiyonlarda sonra da dolaplardaki yerini alıyor. İnce ceket, trençkot ve uzun hırkalar, sonbaharın serin günlerinde kurtarıcı parçalar oluyor. Birbirinden güzel ceket ve hırka modelleri, kusursuz kombinlerdeki yerini alıyor.

Birbirinden Güzel Triko Modelleri

Triko kazaklar, hem sonbahar hem de kış aylarında en sevilen parçalar oluyor. 2016 2017 sezonunda da yükselişte olan ince trikoları hemen her markanın koleksiyonlarında görmek mümkün. Uzun etekler, denim pantolonlar ve gömlekler ile kusursuz uyum sağlayan triko modelleri, sezonun en sevilen parçaları oluyor.

3719657a18fdf6da43abdf1f50efda4e

Sakin Tonlar ile Canlı Renklerin Kusursuz Uyumu

Giyim ve aksesuar modasının en önemli unsuru şüphesiz ki renklerdir. Bu sezon renk uyumları tasarımlardaki yerini alarak büyük ilgi uyandırıyor. Kışın sakin tonları, yaz aylarından kalan canlı renkler ile birlikte kullanılarak kusursuz ve dikkat çekici görünümler oluşturuyor. Renklerin cazibesi, kullanılan parçalarda ve oluşturulan kombinlerde bayanların şıklığını yansıtıyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir