2016 2017 Sonbahar Kış Sezonu Ayakkabı Çanta Modası

Her sezon değişen ve gelişen moda, şimdi de en dikkat çekici tasarımları bizlerle buluşturuyor. Kadınların en önemli ve olmazsa olmaz aksesuarları olan çanta ve ayakkabılar bu sezon oldukça şık ve gösterişli! Dünyaca ünlü markalar, tasarım ve koleksiyonlarını bizlerle buluşturmaya başladı. Bu koleksiyonların içinde dikkatimizi en çok çeken ürünler elbette ki çanta ve ayakkabı modelleri oldu.

2016 2017 Sonbahar Kış Sezonunda Dikkat Çeken Çanta ve Ayakkabılar

Kürk Çanta Modelleri: Her yıl olduğu gibi bu yıl da kış sezonu kürksüz geçmeyecek. Yeni sezonun içimizi ısıtan harika moda trendlerinden biri kürk çantalar oluyor. Yumuşacık ve narin dokularıyla hem klasik çantalarda hem de spor giyimin çok sevilen sırt çantalarında kürk detayları görmek mümkün.

b3a221c721d2e3481090945befd68527-horz

Olmazsa Olmaz Desenli Çantalar: Bu sezon yepyeni bir moda akımı ile tanışıyoruz. Kıyafetlerde bulunan desenler çantalara yansıyor ve kıyafetler ile aynı desendeki çantaları takmak moda oluyor.Bu özgün uyum, desenlerin bir arada kullanılmayacağı klişesini ortadan kaldırıyor.

Metalik Detaylara Sahip Çanta ve Ayakkabılar: Giyim ve aksesuar ürünlerinde yer alan metalik modası yeni sezonda da yerini korumaya devam ediyor. Gold renginin şık ve gösterişli havasının yanı sıra gotik bir şıklık anlayışı yaratan metal, ayakkabı ve çantalardaki yerini alıyor.

81ef7624745095159e98375d427a76e7-horz

Bağcıklı Bootie Modelleri: Kış sezonunda en çok kullanılan bootie ayakkabı modelleri, bu sezon bağcıklı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Büyük tutku uyandıran bootie modelleri, ince ve kalın topuklardan oluşuyor. İnce topuklar zarifliği yansıtırken kalın topuklar ise güçlü bir görünüm oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir