Abiye Giyimde Şal Kullanımı

Düğün, nişan, nikah ve çeşitli davetlerde giyilen abiye elbise modelleri ile şal kullanımları, günlük kullanımlardan farklı oluyor. Gülük kullanımda yerini alan ipek, cotton ve yünlü eşarplardan ziyade bu özel günlerde şık detaylara sahip şal modelleri tercih ediliyor. Tül, dantel ve boncuk işlemeleri şal modelleri, abiye giyimdeki yerini alıyor.

2016 2017 Abiye Modası ve Şal Seçimleri

Tesettür giyim abiye modellerinde bu sezon gösterişli şallar yerine sade ve zarif görünümlere sahip olanlar tercih ediliyor. İşleme ve dantel detaylardan uzak kalmadan bunları en zarif biçimde kullanmaya özen gösteriyoruz. Minimal tarzlar, zarif seçimler ve soft renkler, abiye ile bütünleşen unsurlar olurken, şal seçimleri de bu yönde gerçekleşiyor.

nisan-ve-dugunlere-ozel-sal-tasarimlari-1

Zarif Dantel Detaylar

Abiye elbiselerle kullanılan şal modelleri düz ve sıradan seçimlerden ibaret olmuyor. Dantel ile işlenmiş, ince ve küçük boncuklar ile hareketlendirilmiş olan şal modelleri, zarif abiyelerin tamamlayıcısı oluyor. Şalların kenarlarında ince tül detayları ve inci işlemeleri görmek mümkün oluyor.

nisan-ve-dugunlere-ozel-sal-tasarimlari-3

Pastel ve Soft Renkler

2016 2017 Sonbahar Kış sezonununda minimal tarzların yükselişte olması, abiyelerin de eski gösterişinden uzak kalmasına neden oluyor. Zarif ve kusursuz kesime sahip elbiseler şık detaylarla işlenen şallar ile dengeleniyor. Bu şal modellerinde en fazla tercih edilen renkler de vizon, gül kurusu, lila ve diğer renklerin pastel tonları oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir