Sahip Olmanız Gereken 5 Eşarp ve Şal Modeli

Sahip Olmanız Gereken 5 Eşarp ve Şal Modeli

Tesettürlü kadınların en önem verdiği giyim, aksesuar parçası eşarp ve şal modelleri, yüzlerce model ve farklı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Gün geçtikçe yenilenen ve değişen modanın unsurlarından etkilenen bu önemli parçların tasarımları mevsimlere ve sezonlara göre değişime uğruyor.

Eşarp ve şal modellerinin seçimleri her ne kadar mevsimlere ve modaya göre değişse de her kadının dolabında yer edinmesi gereken belirli modeller yer alıyor. Bunlar kumaşlardan, renklere ve desenler göre değişim göstererek farklı alanlarda kullanılıyor.

2016-2017-sonbahar-kis-esarp-ve-sal-modelleri-4-470x359

Her Kadının Sahip Olması Gereken Modeller;

1- İpek Eşarp

İpek eşarp modelleri, günlük kullanımdan özel günlere kadar her alanda tüm zarifliği ile kullanılmaya devam ediyor. Elbise ve klasik giyimde kullanılan ipek eşarp çeşitleri, dolabınızda yer edinmesi gereken modellerin başında geliyor.

2- Desenli Eşarp

Hareketli kombinler için olmazsa olmaz olan desenli eşarplar, her mevsim kullanılabiliyor. Farklı desenlere sahip olan eşarp modellerine sahip olarak her alanda kullanabilirsiniz.

kırmızı

3- Pamuklu ve Yünlü Şal

Sonbahar ve kış aylarının serin günlerinde kurtarıcı olan yünlü ve pamuklu şallar, sıcacık görünümü ve kullanımı ile sahip olmanız gerekenler arasında yer alıyor.

4-Püsküllü Şal

Modası geçmeyen püsküller, maskülen ve genç giyim stilleri için sahip olamanız gereken modellerden biri oluyor. Püsküllü şal modelleri günlük kombinlerin gözde parçalarından biri.

5- Düz Renk Modeller

Düz renkler her zaman daha sakin ve zarif bir görünüm verir. Bu nedenle hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz temel renklerden oluşan şal ve eşarp modellerine sahip olmanız avantajlı ve kurtarıcı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?