Aker Eşarpta Büyük İndirim!

Aker yıl bitirken hem giyimde hem eşarplarda büyük bir indirime giderek bütün marka ve kalite seven bayanların yüzünü güldürdü. Giyimde %50 ve eşarpta %30 indirim yapan Aker, yeni yıla herkesi mutlu ediyor.

İndirim ve kampanyaları takip eden bayanlar iyi bilirler ki; indirimler o ürünler satılamadığından değil yeni sezon ürünlerin gelişinden yapılır. Zira hemen hemen tüm eşarp markaları belli dönemlerde indirim yaparak kaliteli ürünlerini normalden biraz daha uygun fiyata verirler. Yeni yılın yaklaşmasıyla Aker de giyim ve eşarpta indirime gidiyor.

Aker eşarp modelleri 2023 sonbahar kış koleksiyonundan da eşarplar olan bu indirimli eşarplar, ipek eşarplar, ipek krep saten eşarp, ipek tivil eşarp, ipek varaklı eşarp ve koton eşarplardan oluşuyor. Her eşarp modelinin en az 4 tane daha farklı renk varyasyonlarını da içeren bu koleksiyonda fiyatlarda %3* indirim uygulanıyor.

Aker eşarbı markası ve kalitesi için seven ancak sezon fiyatları biraz tuzlu gelen tesettürlü bayanlar için bu indirim kaçmaz. Çiçekli, geometrik, doğadan esintilerin olduğu pek çok modeli barındıran bu ürün yelpazesinde birbirinden renkli ve güzel eşarplar yer alıyor. İşte Aker indirimli eşarp modellerinden bazıları :

Aker Kış İpek Eşarplarda İndirim

Yeni bir sezon açılırken sezon sonu indirimleri de başladı bile. Özellikle markaların indirim günlerini, kampanyalarını bekleyenler için bu sıralar oldukça yoğun geçecek.

Aker, eşarpta büyük bir marka olarak indirimli eşarp günlerini kısa bir süreliğine başlattı. Aker eşarp modellerinden sezonunda fiyatının biraz tuzlu olduğundan alamadığı için sezon sonu indirimi bekleyenlere müjdeli haberi veriyoruz.

Aker 2023 sonbahar kış koleksiyonunda bulunan ipek eşarplarda indirimli eşarp satışları başladı.

Sonbahar kış koleksiyonunda görücüye çıktıklarında yüz liradan daha yükseklerde olan Aker eşarp fiyatları, ilkbahar yaz koleksiyonlarının çıkmasıyla çok indi. Bu büyük indirimi bekleyen tesettürlü marka seven bayanlar için bu indirimi de kaçırmadan istedikleri Aker eşarbı almalarını tavsiye ederiz. Zira Aker indirimli ipek eşarplar için son gün 26 Mart olarak açıklandı.

Aker Eşarp Çanta Kombinleri

Tesettürün farzı başörtüsü ile bayanların vazgeçilmezi çanta kombinleri. Eşarp modelinize uygun çanta seçimi yapmakta zorluk mu çekiyorsunuz? İşte Aker sizi düşünerek nasıl bir eşarp nasıl bir çanta yan yana gelir sorusuna eşarp çanta kombini ile çare oluyor. Aynı desene sahip eşarp ve çantalar da bulabilirsiniz veyahut aynı renkte eşarp çanta uyumu da yakalayabilirsiniz.

Birbirinden güzel Aker eşarp çanta kombinlerini sizler için derledik:

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir