Aralık Ayının En Sevilen Rengi

Kışın soğuk günlerinin yaşandığı Aralık ayınun rengi Azur Mavisi oluyor.

Yılın son ayında kendini gösteren ve koleksiyonların tümünde yer alan Azur mavisi  Kraliyet mavisi olarak da biliniyor. Saks mavisi kadar canlı ve dikkat çekici olmayan bu renk, soğuk havanın bir yansıması oluyor. Mat ve soğuk bir tona sahip olan Azur Mavisi, Aralık ayının modasına damga vuruyor. Kaban modellerinden şık elbiselere, sıcak trikolardan yünlü şal modellerine kadar her ürünün içine işliyor.

Aralık Ayının Rengi 3

Dış Giyimin Güçlü ve Dikkat Çekici Tonu

Azur mavisi, en çok kaban ve palto modellerine yakışıyor. Dış giyimin kalın ve yumuşak dokuları mavinin en güzel hali ile bütünleşerek, dikkat çekici görünümleri ortaya çıkarıyor. Manta ve kabanlardaki yerini alan azur mavisi, siyah, gri, hardal ve kahve tonları ile uyum sağlıyor.

Siyahın asil görünümü ile rakip olan azur mavisi, güçlü ve iddialı görünümü ile hem sokaklarda hem de özel günlerdeki yerini alıyor.

Aralık Ayının Rengi 2

Trikoların Vazgeçilmez Sıcaklığı

Soğuk günlerin en sevilen dokusu trikolar, kazak, hırka, atkı ve daha birçok üründe kullanılıyor. Kışın soğuk rengi azur mavisi trikoların sıcacık görünümü ve dokusu ile bütünleşiyor. Sokak, ofis ve davet stillerinin anahtarı olan triolar, mavinin en güçlü rengi ile bir araya gelerek, spor ve klasik tarzın da vazgeçilmezi oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir