Kış Aylarına Özel Sokak Kombinleri

Sonbahar Kış sezonunun öne çıkan moda unsurları, sokak stilleri ile buluşuyor. Soğuk günlerde bile boş kalmayan caddeler ve mekanlar, dikkat çeken kombinler ile renkleniyor. Kaban, kazak, şal ve atkı gibi giyim modellerinin kışa uyarlanmış biçimi, sokak modasının gözdesi oluyor.

Sokak Modası 1

Vazgeçilmez Sokak Stili, Atkı ve Şallar

Kış aylarında giyim tarzınız ne olursa olsun üzerinizden şal ve atkıları eksik etmeyin. Kalın ve sıcacık görünüme sahip olan atkılar, ceket ve kabanlar üzerinde eşsiz güzelliklere sahip oluyor. Tesettür giyimin pamuklu şal modelleri de desenli ve kalın atkı modelleri ile güçlendiriliyor.

Siyah Zarafeti Desenler ile Buluşuyor

Siyah rengin vazgeçilmezliği, yılın ekose, kamuflaj ve çizgi desenleri ile buluşuyor. Tepeden tırnağa siyah giyinmeyi sevenlerin güçlü aksesuarı, moda desenlerden oluşan aksesuarlar oluyor.

Sokak Modası 2

Triko Parçalar ile Sıcacık Günler

Soğuk havaların sokak stillerinde şüphesiz ki en fazla kullanılan parça, triko ürünler oluyor. Kazak, hırka, etek ve elbise modelleri ile bütünleşen triko kumaşlar sıcacık görünümü ile oldukça asil duruyor. Bordo, haki, yeşil, hardal ve gri tonları, trikoların en büyüleyici renkleri arasında.

Uzun Etek ve Çizmelerin Eşsiz Uyumu

Kış modasının temel parçalarından olan çizmeler, uzun etek ve elbise modelleri ile büyük uyum sağlıyor. Kloş eteklerin hareketli yapısı dar çizme modelleri ile dengeleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir