Bordo Şal ve Eşarplar Nasıl Kullanılır?

Bordo Şal ve Eşarplar Nasıl Kullanılır?

2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda en dikkat çeken renk şüphesiz ki bordo ve tonları oluyor. Romantik görünümünün yanı sıra güçlü ve kadınsı yapısı ile de çok sevilen bordo rengi, Tesettür Giyimin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Uzun bir kış boyunca eşarp ve şal tasarımlarında göreceğimiz bordo rengini kullanma ve kombinleme rehberimiz sizlerle…

a7bee002547ccfd19bfffc2fde00622b

Bordonun En Çok Yakıştığı Renkler

Bordo tonları en yakışan renkler ile kullanmak, güçlü kombinleri ortaya çıkarıyor. Grinin sakin görünümünün yanı sıra hardal, sarı ve camel gibi renkler, farklı ve sıra dışı görünümlere imza atıyor.  Bordo şal ve eşarpları hemen her tarzda ve her alanda görmek mümkün. Gri trikolar ve kabanlar, hardal tonlarındaki etek ve kaplar gibi birçok ürün bordonun kusursuzluğunu daha da güçlendirecektir.

Bordo ve Gri Rengin Kusursuz Birlikteliği

Sonbahar ve kış aylarının soğuk havasında olmazsa olmazlar arasına yerleşen trikolar, kabanlar ve boyun atkılar, bordo şalların kullanımını kolaylaştırıyor. Yünlü ve pamuklu olan bordo şal modelleri, gri tonlarından oluşan bu temel parçalar ile kusursuz kombinlerin oluşmasına olanak sağlıyor. Ayrıca bu ürünlerde yine bordo tonlarına yer verebilir ve renklerin gücünü arttırabilirsiniz.

Kadife ve Süet Parçalar

Yeni sezonda bordo tonları ile birlikte yükselişe geçen parçalar da bulunuyor. Süet ve kadife kumaşlar, tıpkı trikolar gibi kış aylarının vazgeçilmezi oluyor. Spor parçalardan klasik kesim elbise ve eteklerde de yerini alan kadife kumaşlar, bordo ipek şal modelleri ile bütünlüğü sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?