Çantada Yeni Trend O Bag

Çanta modelinizi kendiniz mi tasarlamak istiyorsunuz? O zaman sizlere İtalyanın yeni trendi O Bag Çanta modelleri ile tanıştırma vakti geldi. Emanuela Magenta imzalı bu tasarım çantalar uzun zamandır İtalya’da satıştaydı.

Şimdi ise ülkemizde ilk olarak İstanbul’da satışa sunuldu. Birbirinden renkli, farklı aksesuarlarla farklı şekillerde kullanabileceğiniz O Bag çantalar, her kadının hayal ettiği türden. Çünkü O Bag çantaları kendiniz dizayn edebiliyorsunuz.

Plastik ya da kadifeden seçtiğiniz çantanın sapını ister ipten ister halattan isterseniz diğer çanta sapı modellerinden biriyle değiştirebiliyorsunuz. Aksesuar olarak ponpon, kürk ya da kumaş kullanarak kendi tasarım çantanızı kendiniz oluşturuyorsunuz. Tamamen kendi zevkinize göre tasarladığınız çantayı ister yaz ister kış sezonunda rahatlıkla kullanın. Seçeceğiniz ürünlere göre tasarım çanta O Bag fiyatları ise 2500 -5000 TL arasında değişiyor. İstanbul Kanyon AVM’de satışta olan O Bag çantalar rengarenk ve çok kullanışlı.

o bag tüylü çanta
o bag tüylü çanta

Yazın gelmesiyle tatil planların plaj çantaları olarak tercih edilebilecek sıra dışı muhteşem tasarım çantalardan biri O Bag çanta. Silikon gövdesi ve neon canlı renkleri ile tam yazlık bir plaj çantası olacak. Sapını kendi zevkinize göre ayarlayabileceğiniz gibi boyutuna da karar verebilir ve küçük, büyük ya da orta boy bir çanta tasarlayabilirsiniz. Kış aylarında daha çok tercih edilen kürk kenarların dışında yaz için kumaşlarla süsleyebilir ya da saat, gözlük gibi aksesuarlar da takabilirsiniz.

o bag çantalar
o bag çantalar

Bu arada O Bag sadece çanta değil saat modelleri için de aynı sistemi kurmuş; kendi saatinizi kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Silikon kalıplar sayesinde saat kordonu ve çalışan ana kısım birbirine monte edilebiliyor. Bu şekilde farklı renk ve desenlerde kendi tasarım saatinizi oluşturabiliyorsunuz. Aşağıdaki resimdeki gibi iki kordon için farklı saatler alıp değişik kullanım şansı yakalayın.

o bag çanta trendleri
o bag çanta trendleri

O Bag İstanbul, 2023 yeni trendi olma yolunda hızlı adımlarla ilerlerken çanta ve saat modellerinde sapını, aksesuarını beğenmeyip almaktan vazgeçenler O Bag çanta modellerine göz atabilirler.

O Bag Çanta Modelleri 2023

o bag çanta modelleri
o bag çanta modelleri
o bag çanta modeli
o bag çanta modeli
o bag çanta
o bag çanta

O Bag Saat Modelleri 2023

o bag o clock saatler
o bag o clock saatler
o bag saat
o bag saat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir