Çiçekli Şal ve Eşarp Modelleri

Eşarplarda en çok kullanılan motifler arasında yer alan çiçek desenleri bayanlar tarafından çok sevilmektedir. Her yıl farklı zevklere sahip bayanların tercih edebileceği değişik model ve renklerde binlerce değişik çiçek desenli eşarplar piyasaya sürülmektedir. Hiç kuşkusuz ki 2023’nin moda eşarpları arasında da birçok renkte çiçek desenli eşarpları göreceğiz.

 

Cicekli Sal Modelleri

 

Çiçek desenli eşarpların birçok model ve rengi olduğu için tercih yapmakta da doğal olarak çoğu kadın zorlanmakta ve kararsız kalmaktadır. Fakat şu konunun da altını çizmek gerekir ki çiçek desenli eşarpların modası hiç bir zaman geçmeyecektir bu yüzden gönül rahatlığıyla beğendiğiniz her model ve her renge sahip çiçekli eşarp modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

 

Cicekli Sal Modeli

Çiçekli Şal Modelleri

Uzun Beyaz Cicekli Sal Modelleri

 

Çiçekler, doğada renkleriyle içimizi açan en güzel canlılardır. Modaya ilham veren rengarenk çiçekler, her kıyafette uygulanabilir birer desen olarak önümüze çıkıyor.

Genellikle bayan kıyafetlerinde tercih edilen çiçekli desenler, elbiselerden eşarp modellerine, pantolonlardan ayakkabılara kadar akla gelecek her türlü tekstil yüzeyinde hoş bir görüntü için kullanılıyor. Eşarp ve şal modellerinde ise en çok kullanılan desenler arasında çiçekli desenler geliyor.

 

Nude Cicekli Sal Modelleri

 

Marka eşarplardan hiç bilinmedik eşarp firmalarına hemen hemen her sezon çeşit çeşit çiçekli desenlere sahip eşarp modelleri, şal modelleri ile koleksiyonlar bizi karşılıyor.

 

Sari Siyah Cicekli Sal Modelleri

 

Şal modellerinde kullanılan çiçekli desenleri iki farklı yorumla sizlerle paylaşmak istedik. Desenin şaldaki baskı yerine göre iki farklı çiçekli şal modeli vardır. Birincisi şalın tamamına baskılanmış çiçekli desenler ve şalın sadece iki ucuna uygulanmış şal modelleri. İkisi de kullanım yerine göre, çiçekli desen renklerine göre, kumaş türüne göre ve giyilecek kıyafeti tamamlamasına göre farklı kullanım alanlarına sahiplerdir.

 

Vissona Cicekli Esarp Modelleri

 

Her tarafında çiçek olan çiçekli şal modelleri daha çok spor tarzında giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar için uygun olurken şalın uç kısımlarındaki çiçek desenlerine sahip şallar ise abiye elbise üzerinde, günlük kullanımda veyahut özel bir yere giderken giyilen şık bir kıyafeti tamamlamak için kullanılır.

 

Mor Cicekli Sal Modelleri

 

Çiçekli Abiye Şal Bağlama Görsel Anlatım

Cicekli Abiye Sal Baglama ana

 

Hızlı bir şekilde hazırlanmanız ve gideceğiniz yere yetişmeniz gerekiyorsa ve şık bir şal bağlamak istiyorsanız; beş dakikada kuaförde yapılmış gibi bir abiye türban bağlama videosu ile buradayız. Video hızlı çekim olsa da işlemler basit ve hızlıca yapılabilecek türden.

 

Mor Cicekli Esarp Modelleri

 

Önce bağlamak istediğiniz şalı bir ucu uzun olacak şekilde çene altından bağlayın. Şalın başınızdan sırtınıza doğru giden parçasından katlayarak başınızın üstüne iğneleyin. Ama hafif verev vermeyi unutmayın. Sonra arkaya doğru inen kısımdan şalı  katlayın ve başınızın üstünde sabitleyin.

 

Mavi Cicekli Sal Modelleri

 

Sonra çapraz olacak şekilde her iki taraftan da sırasıyla katlayın ve kaymaması için iğneleyin. En sonunda da çiçek, broş vs gibi eşarp aksesuarının takıp iğneleyerek sabitleyin. İşte bu kadar… İşte videolu anlatım

 

Çiçekli Eşarp Modelleri 2023

Cicekli Sal Esarp Modelleri

 

Çiçekli eşarp modelleri 2023 yılında bayanlara sunmuş olduğu birçok alternatif ile piyasalara çıkacak. 2022 yılında büyük çiçekli ve küçük çiçekli eşarp modeller yer almakta.

Bu yıl büyük çiçek desenleri olan eşarplarda daha çok koyu renkler hakimken küçük çiçek desenlerine sahip eşarp modellerinde ise daha çok açık renkler görülmektedir. Bazı eşarp modellerinde eşarbın tamamı çiçek desenleri ile kaplı iken bazı modellerde ise sadece eşarbın kenarlarında ya da sadece orta kısmında çiçek desenleri yer almakta.

 

Cicekli Esarp ve Sal Modelleri

 

Genellikle zemin rengi koyu olan eşarpların çiçekleri açık tonda tercih edilirken zemin rengi açık olan eşarplarda ise koyu tonlu çiçek desenleri bulunmaktadır. Sade giyim tarzını benimseyen kadınlar genellikle eşarbın üstünde ki çiçekler de tek renkli olanları tercih etmektedirler.

 

Cicekli Esarp Modelleri

 

Dikkat çekmeyi seven kadınlar için ise eşarpta ki çiçeklerde birden fazla renk bulunmaktadır. Bu yılın farklı çiçek desenli eşarp modellerinden biri ise düz renkli eşarpların kenarlarından şeritler geçmesi ve bu şeritlerin arasında da küçük çiçek motiflerinin bulunması. Size en uygun çiçekli eşarbı belirleyin

 

Cicekli Esarp Modelleri 2023

 

Ünlü markalar müşterilerine birçok çiçek desenli eşarp alternatifi sunan markalar her yaşta ki bayana hitap etmeyi amaçlamaktadır. Genç ve küçük yaşlarda ki bayanlar tarafından çok fazla talep gören çiçekli eşarp modelleri arasından en çok kırmızı ve pembenin açık tonları tercih edilmekte.

 

Cicekli Esarp Modelleri 2022

 

Küçük yaşlarda ki bayanların çiçekli eşarplara göstermiş olduğu ilgi kadar olgun ve daha büyük yaşlarda olan bayanlarda çiçekli eşarplara çok fazla talep göstermektedir. Ancak orta ve daha büyük yaş kesiminin tercih ettiği eşarplarda daha çok koyu tonlarda ki çiçek renkleri yer almaktadır. Görüldüğü gibi çiçekli eşarp modelleri 2023 yılına da adını altın harflerle yazdırarak gardıroplarınızda yerini alacak.

 

Cicekli Esarp Modeli

 

İpekevi Çiçekli Şal Modelleri

Bebek Mavisi Cicekli Sal Modelleri

 

İpekevi Şal, baharın tüm çiçeklerini başınızdan aşağıya döküyor. Papatyalar, kasımpatı, laleler, güller ve yoncalar renk paletlerindeki tüm renkleriyle ipeğin üstünde yerini alıyor. İpekevi şal modelleri arasında İpekevi Floral Collection olarak tanıtılan bu birbirinden güzel şal modellerinin bulunduğu koleksiyona mutlaka göz atmalısınız.

 

Akel Cicekli Sal Modelleri

 

Çiçeklerin renkleri ve güzellikleriyle dile geldiği ilkbaharda tüm kıyafetlerde olduğu gibi baş tacı eşarp ve şal modellerindeki desenler de canlandı. Gün içindeki enerjimizi bir anda değiştirebilen çiçekler neden şallar üzerinde de etkisini göstermesin?

 

Acik Renk Cicekli Sal Modelleri

 

Fırçanın tuvale vurduğu narin darbeler sonucu birer sanat eserine dönüştürülen ve yumuşacık ipekle buluşarak şal modellerine hayat veren bu renkler bu yaz da içimizi açmaya bizi aydınlatmaya devam edecek. 2017 şal modelleri arasında çiçekli şallar çok tercih edilenler arasında yerini aldı.

 

Acik Renk Cicekli Esarp Modelleri

 

Güllerin kendini anlatışı gibi sessiz ve bir o kadar da şık bu şal modeli ile güllerin dünyasında bul kendiniz. İpek ve gülün konuşmasına şahit ol, yumuşak ve sevgi dolu..

 

2023 Cicekli Sal Modelleri

 

İpekevi şal modelleri, kaliteli ipeği ve modayı takip eden çizgisiyle şal seven tesettürlü bayanların yanı sıra fular takmayı seven tüm bayanların da ilgisini çekmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir