Sonbaharın En İyi Eşarp ve Şal Modelleri

Sonbaharın En İyi Eşarp ve Şal Modelleri

Sonbahar mevsiminin en fazla ilgi gören şal ve eşarp tasarımları, birbirinden farklı modelleri, desenleri ve renk uyumları ile tesettürlü kadınların gözdesi oluyor. Mevsimin romantik renklerinden, natürel tonlarına, hareketli desenlerinden sakin görünümüne kadar her unsur, şal ve eşarp tasarımlarında yerinin alarak alternatif kullanımlar yaratıyor. Son yılların vazgeçilmezi geometrik tonlar ve sonbaharın temsilcisi dökülen yapraklar, yeni tasarımlardaki yerini alıyor.

Bordo Tonları Eşarp ve Şal Tasarımlarını Güçlendiriyor

2016 2017 Sonbahar Kış modasının güçlü rengi bordo, şal ve eşarplarda da öne çıkanlar arasına yerleşiyor. Farklı tonları ile düz renk ve desenli modeller arasında yer alan bordo, güçlü stillerin anahtarı oluyor. Minimal tarzın sonbahar konseptlerine uyarlandığı yünlü ve pamuklu bordo şal modelleri, gündüzden geceye her kombinde kullanılıyor.

Sonbahar Eşarp Ve Şal 1

Sonbaharın Temsilcisi Dökülen Yapraklar

Sonbahar mevsiminin en belirgin unsurlarından olan kurumuş ve dökülen yaprak, eşarp modellerinin üzerine serpilerek oluşturulan desenler ile dikkat çekiyor. Sakin ve bir o kadar da güçlü olan bu desenler, kahve, yeşil, hardal ve kırmızı tonlarından oluşuyor. Sonbahar temalı olan eşarp tasarımları, kombinlerin kurtarıcı parçası oluyor.

Sonbahar Eşarp Ve Şal 2

Vazgeçilmeyen Geometrik Desenler

Son dönemlerde hemen her tasarım ve koleksiyonda yerini alan geometrik desenler, bu sonbahar ve kış aylarında da popülerliğini koruyor. Kıyafetlerden aksesuarlara kadar her parçada kullanılabilen, sade ve uyumlu bir görünüm oluşturan geometrik desenler, eşarp ve şal tasarımları ile bütünleşiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?