Çiçekli Uzun Elbise Modelleri

Kadınların en rahat ettikleri yazlık kıyafetler arasında şüphesiz uzun elbise modelleri yer alıyor. Yazlık ince kumaşlardan, terlemeden, bunalmadan giyilen uzun elbise modelleri beden hatlarını da belli etmediği sürece tesettürlü bayanların da oldukça rahat kullandıkları tesettür elbise modelleri içinde en üst sırada görünüyor.

 

Yesil Cicekli Uzun Elbise Modelleri

 

Yazlık Uzun Tesettür Elbise Modelleri

Yarasa Kol Cicekli Uzun Elbise Modelleri

 

Yaz geliyor ve kavurucu sıcakların başlamasına belki de çok az bir süre kaldı. Özellikle, şimdiden havalar ısınmaya başlamışken yazlıkları ortaya çıkarmak ve bir yaz alışverişi yapmak genelde uygun olabilir ancak çoğu zaman ev eşyası alalım, klima alalım derken bu durum arada kaynamaktadır.

Özellikle, yaz aylarının tesettürlü bayanlar için oldukça zor geçmesi ve bu gibi durumlarda zorunlu bir şekilde giyilmesi gereken kıyafetlerin olabildiğince terletme sorunu da geride kaldı diyebiliriz.

 

Vintage Cicekli Uzun Elbise Modelleri

 

Zira, geçtiğimiz yıllarda artık teknolojinin de gelişimi ile terletmeyen kumaşlar ve elbiseler dikilmeye çoktan başladı. Özellikle tesettürlü bayanların ilgisini çeken bu modellerin ertesinde çoğu zaman belli başlı otoriter markalar bulunuyor ve bu modeller çok ilgi görüyorlar.

2023 yazlık tesettür elbise modelleri kapsamında değerlendirilebilecek bu modeller, belli başlı kesimlerde ve klasik olmayan pek çok tasarımda vuku bularak karşımıza çıkıyor ve yeni moda trendlerini oluşturuyorlar.

 

Siyah Kiremit Rengi Cicekli Uzun Elbise Modelleri

 

Sizler de, yaz aylarının kavurucu sıcaklarında tesettürlü bir bayan olarak nefes almak istiyorsanız, en yeni trend ve moda tesettür elbiselerini deneyebilir ve ince kumaşın içerisinde olabildiğince rahat bir şekilde gezinebilirsiniz.

Rahat bir tutuşu olan, giyilmesi kolay ve üstünüzde hafif duran tesettür elbise modelleri, sizleri şık ve zarif bir şekilde taşıyan modellerden oluşmakla beraber, bunların klasik modelleri de bulunmakta. Yani, seçim kararı hemen her zaman size bırakılmış durumda, dolayısı ile bir mağazaya gittiğinizde yahut siparişlerinizi internet üzerinden verdiğinizde birden çok klasik ve modern modele rastlayabilirsiniz.

 

Petrol Mavisi Cicekli Uzun Elbise Modelleri

 

Aşağıda, sizler için 2023 yazlık tesettür elbise modelleri kapsamında birkaç model seçtik. Sizler de, bu modellere bakınarak, yaza hazırlanmak amacı ile kendinizde bir göz aşinalığı yaratabilir ve bu modelleri göz önüne alarak mağazaları dolaşabilirsiniz.

 

Mor Cicekli Uzun Elbise Modelleri

Her Tarafında Çiçekler

Mavi Cicekli Uzun Elbise Modelleri

 

Her tarafında çiçekler olan uzun elbise modelleri 2017 bahar aylarında başlayarak yaz sonuna kadar göreceğimiz modellerden olacak. Çiçek desenli tesettür elbise modelleri içinde açık renkler üzerine büyüklü küçüklü çiçeklerin yer aldığı baskılar hem günlük hayatta hem de özel davetlerde kullanılabilir bir tasarım harikası olarak kolaylık sağlayacak.

 

Cicekli Uzun Elbise Modelleri 2023

 

Aynı Desenler Farklı Modeller

Cicekli Uzun Elbise Modelleri 2022

 

Çiçek desenli uzun elbise modelleri için zemin rengi olarak siyah, lacivert gibi koyu renkler kullanılarak çiçek renk ve desenleri daha güzel ve şık gösterilmeye çalışılıyor. Özellikle bu tip elbiselerde ayakkabı, çanta, şal gibi tüm detaylarda siyah renk kullanılarak desen öne çıkarılmaya çalışılır.

 

Beyaz Turuncu Cicekli Uzun Elbise Modelleri

 

Spor Giyimde Çiçekler

Beyaz Cicekli Uzun Elbise Modelleri

 

Spor giyimin de vazgeçilmezi uzun elbiseler üzerine kot ceketler, yaz günlerinde oldukça rahat bir gün geçirmeye yardımcı olacak. Spor ayakkabılar, çiçekli uzun elbiselerin altında en az babetler kadar iyi uyum sağlar.

 

2023 Cicekli Uzun Elbise Modelleri

 

Uçuş Uçuş Çiçekli Elbiseler

2022 Cicekli Uzun Elbise Modelleri

 

Kiloş etekli uzun elbiseler, dümdüz uzun elbise modellerine oranla (özellikle tesettür giyimde) daha fazla tercih ediliyor. Mini çiçek desenleri ile baharın tüm renklerini üzerinde taşıyan tesettür uzun elbise modelleri 2017 ilkbahar yaz koleksiyonlarının en güzel ve en şık elbiseleri arasında yer alıyor.

 

Etekleri Çiçekli Uzun Elbiseler

Sadece omuzlarında ve etek uçlarında çiçek desenleri olan tesettür uzun elbise modelleri ise farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Naturel kumaşlar üzerine rengarenk çiçeklerin kırlardaki gibi rastgele serpilişini elbise olarak üzerinde taşımak isteyen bayanların gözdesi olacak çiçekli tesettür elbiseleri bu yaz fazlasıyla göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir