Çözgü İkili Takım Modelleri 2016

Tesettür giyimde pek çok kıyafet seçeneği var. Ancak pantolon tesettür içine girmediği gibi etek ve etekli takımlar da gerçekten bayanları daha zarif daha şık gösteriyor. Etek, kadını kadın yapan bir kıyafet.

Özel günlerde, bayramlarda, çalışma ortamlarında ya da misafirliğe giderken bayanların en fazla tercih ettikleri kombin yapmaktan kurtaran ikili takımlardır. Uyumlu giymeyi seçen bayanların mutlaka dolabında bir iki tane böyle takımı vardır. Özellikle eteklerin siyah olduğu ceketlerin de farklı renkler ve tasarımlarda olabileceği ikili takımlar hem çalışma hayatında hem de özel zamanlarda tercih sebebidir.

Çözgü giyim, yılların verdiği tecrübe ile tesettür giyim adına tasarladığı ve ürettiği ikili takım modelleri ile kalitesini bir kez daha göz önüne seriyor. Etek ceket takımlarında en fazla siyah ve 2015 yılının trend rengi pudranın kullanıldığı görülüyor.

2016 bayan ikili takım modellerinde yine ceketlerde küçük taşlar veya inciler olabilir. Hafif arkadan kuyruklu ceketler, kalem etek modelleri üzerinde gayet şık duracaktır. Mevlana etek denilen bol, geniş etek modelleri ise tek düğmeli ceketler ya da şifon tarzında bluzlarla kombinlenebilir. Gelin Çözgü giyimin ikili takım modellerini beraber inceleyelim:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir