Sefamerve Çıt Çıt Şal Nasıl Yapılır?

Sefamerve Çıt Çıt Şal Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda yeni bir tasarım olan safamerve de çıkan çıt çıt şallar hakkında bir bilgi verip ardından video da uygulamalı olarak safamerve çıt çıt şal nasıl yapılır bunu anlatacağız. Arkadaşlar ilk olarak çok kullanışlı ve pratik olan bu şallara bir göz gezdirmenizi isterim, içlerinde çok farklı çıt çıt şal modelleri mevcut. Bu modeller piyasaya sürüldüğünden beri şal bağlamak için zaman kaybetmek istemeyenler çıt çıt şal almaya başladı. Eğer nasıl bağlandığını özellikle merak ediyorsanız aşağıda ki çıt çıt şal nasıl yapılır videosuna bir göz gezdirebilirsiniz.

Çıt çıt şal modelleri çok beğenildi ve Sefamerve de tesettür giyim ürünlerini iyi yakalayan ve bayanlarla anında buluşturan bir adres olarak Çıt Çıt Şal modelleri satışı yapıyor. Üstelik kullanım kolaylığı sağlamak için de hem Türkçe hem İngilizce çıt çıt şal bağlama videosu hazırladı.

Çıt çıt şallar aslında adından da anlaşılacağı üzere çok pratik bir şekilde çıtçıtlanarak 40 saniye gibi kısa bir sürede bağlanıyor. Ancak çıtçıtların nereden ve nasıl yapılacağı da bir iki seferde öğrenilebilir. Ayrıca engelli kardeşlerimiz için de bu şallar gerçekten çok pratik olacaktır. Bu pratik modeller sayesinde artık eşarp bağlamak çok zor olmayacak.

Daha önceki yazılarımızda da Çıt Çıtlı Şal Modelinden bahsetmiş ve patenti Fazilet Özkan a ait bir şal modeli. Şu an sadece renklerinde farklılık olarak piyasada satılsa da inanıyoruz ki ilerki zamanlarda desenli çıt çıt şallar, lazer kesim çıt çıt şallar gibi pek çok çeşidi olacaktır. Ayrıca şu an tanıtımını yaptığımız çıt çıt şallarda sadece tek bağlama stili yapılıyor. En basit şekilde şal bağlama videolarından izleyebileceğiniz; çene altından birleştirip sarkan iki şal ucunun çapraz şekilde omuzlardan arkaya atılmasıyla en pratik şal bağlama yapılıyor.

sefamerve cit cit sal

Çıt çıt şalların belirli kısımlarına çıt çıt eklenerek arap stili şal bağlama yapılabilir. Bu da bizden bir öneri olsun 🙂

Şimdi uygulamalı olarak görebileceğimiz çıt çıt şal bağlama videosuna bir göz gezdirelim, iyi seyirler.

cit citli sal

Sefamerve Ponponlu Eşarp

Pamuk yün karışımlı sıcacık ponponlu eşarp modelleri Sefamerve de çok uygun fiyatlarla satışta. Ponponlu eşarp fiyatı 29.90 TL.

Şal modelleri kadar olmasa da arada farklı tasarımlarda ya da değişik eşarp modelleri görebiliyoruz. Ama bir şal modeli kadar etkili olmuyor. Şu son bir kaç yıldır tesettür giyim içinde şal modelleri kadar yükseliş gösteren bir ürün yoktur herhalde. Öyle ki pratik şal modelleri özellikle en dikkat çeken şal modelleri arasında yer alıyor. Pratik şal modelleri ve diğer tüm şal ve eşarp modellerini sayfamızdaki yazılardan takip edebilirsiniz.

cit cit sal baglama

Eşarp modelleri de ipek eşarplar ve sezon koleksiyonları olarak kalmıyor elbette. Ufak dokunuşlarla kendinizin de yapabileceği bu değişik eşarp modeline bir göz atın. Pamuk yün karışımlı, düz renkli bu sıcacık eşarplara bir farklılık getirmek adına eşarp bağlandıktan sonra sırt kısmında oluşan üçgende minik üç farklı renkte ponpon yerleştirerek değişik bir eşarp modeli çıkmış ortaya. Aslında yeni kapanan genç hatta küçük kardeşlerimiz için çok güzel bir çalışma olmuş. (Kişisel olarak aklımdaki projeye de biraz yakın olmuş 🙂 )

cit cit sal nasil baglanir

Lafı fazla uzatmadan bu tatlı, şirin eşarp modeline bir göz atalım :

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

    • sanırım bu site sadece modelleri gösteren bir site yani alışveriş yapmak istiyorsan ve fiyatları öğrenmek istiyorsan eşarp ve şal satan siteleri gezmelisin galiba

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?