Dantelli Şal Nasıl Bağlanır

Bu yazımda sizlere dantelli şal nasıl bağlanır hakkında bazı fikirler sunacağım. Öncelikle yazıyı okumak istemeyen yazının bitiminde bulunan videoya göz atabilir. Orada birbirinden güzel 3 adet dantelli şal nasıl bağlanır konulu uygulamalı videoya ulaşabilirsiniz.

Dantelli Şal Nasıl Bağlanır Püf Noktalar

dantelli sal nasil baglanir ana resim

Okurlarımızdan gelen en sık sorulardan bir tanesi dantelli şal nasıl bağlanır sorusu olduğu için, bu konuya geniş bir video hazırladım. Dilimin döndüğünce de burada anlatmaya çalışacağım.

Arkadaşlar dantelli bir şalı kolay bağlamak için bone yada iç bone takmanız da yarar var. İç bone takmakta ki ana amaç boyun kısmının kapalı olmasından dolayı dantelli şalın herhangi bir durumda açılmasına karşı sizi rahat ettirecektir. Boneyi taktıktan sonra dantelli şalın uzun kenarı ve dantel kısmından katlıyacaksınız uzun kenarı ve en önemlisi dantelli kenarı üste gelecek şekilde çenede iğne ile bağlayın.

Bu işlemden sonra tıpkı resimdeki gibi şala bir tur attırıyoruz. Eğer anlamadıysanız mutlaka sizler için hazırladığım 3 adet dantelli şal nasıl bağlanır hakkında ki videoya göz gezdirebilirsiniz.

dantelli sal nasil baglanir

Dantelli Şal Nasıl Bağlanır Video

2014 ten bu zamana tesettürlü  bayanların her gün şal modellerine ilgisinin arttığı gibi şal bağlama yöntemlerine de ilgi artıyor. Hangi şal nasıl bağlanır? Hangi şal nasıl daha pratik yapılır? Abiye şallar nasıl bağlanır? Günlük şal bağlama nasıl olmalı? Farklı şal bağlama modelleri nelerdir? gibi pek çok soru takılıyor kafalara. Ve tesettürlü bayanlar için bazı youtube kanalı açan bayanlar ve markalar buraya şal bağlama yöntemleri ile ilgili videolar yükleyerek videolu açıklamalı anlatımla şal nasıl bağlanır gösteriyorlar. Bu yönde gelen sorulardan pek çoğu da ‘dantelli şal nasıl bağlanır’ konusu hakkında oluyor.

 

Dantelli şal bağlama yöntemleri sayısız olabilir. Önemli olan sizin yüz şeklinize göre bir bağlama stili bulmanız olacaktır. Ancak yine de dantelli kısmın ön tarafta olduğu bağlama şekli en popüler olanı ve daha bir gösterişli olan bağlama şekli diyebiliriz. Yine de üç farklı dantelli şal modeli ve üç farklı dantelli şal bağlama yöntemini izlemek için yukarıda ki videoyu izleyiniz.

4 Comments

 • sinem

  Dantelli şal gerçekten de başörtüsüne bir farklılık katıyor ve oldukça hoşuma gidiyor paylaştığınız modeller de çok güzel.

 • sibel kes

  Harika bir şal bağlama tekniği olmuş ancak içerik kısa geldi bana keşke şal nasıl bağlanır merak edenler için biraz daha farklı yöntemler de olsaydı ancak yine de başarılı.

  • nisa

   bence içerik yeterli sonuç olarak dantelli şalların nasıl bağlandığını gösteren fotoğraflar olması yeterlidir diye düşünüyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir