Eşarp Nasıl Bağlanır?

Eşarp Nasıl Bağlanır?

Eşarp, kullanılacağı yere göre, kullanıcının yaşına göre, kullanım amacına göre; farklı şekillerde bağlanabilir. Genel bir bağlama şekli belirlenip, her durum ve şartta aynı şekilde kullanmak mümkün olsa da, durumlara göre farklı bağlama stilleri kullanmak, durumunuzu ve kıyafetinizi destekler nitelikte eşarp kullanımına sebep olur.

Yaşa Göre Eşarp Nasıl Bağlanır?

Günlük yaşamlarında, oldukça dinamik ve hareketli olmak zorunda olan genç bayanların, şal eşarpları tercih etmesi, rahat bırakılan ve omuzlardan arkaya atılan uçlarının spor görüntü sağlaması ve kullanım kolaylığı için tercih edilebilir.

 

Mekâna Göre Eşarp Nasıl Bağlanır?

Bulunulan ortam, bir arkadaş toplantısı veya benzer bir rahatlıktaki ortamsa, süslü ve abartılı bağlama modellerinden kaçınarak, eşarbın sade ve gösterişsiz şekilde bağlanması gerekir.

Aynı şekilde; düğün, nişan gibi özel günler için takılan bir eşarp, özel bağlama şekilleri ve takılarla desteklenebilir.

 

Yüz Tipine Göre Eşarp Nasıl Bağlanır?

Eşarbın bağlanma şeklinde göre, tıpkı makyaj hileleri gibi etkiler elde edilebilir. Mesela yuvarlak hatlarda bir yüz şekliniz var ise, eşarbınızın alının üstüne gelen kısmını, bonenin üstüne getirip, hafif yukarı kaldırarak bir boşluk yaratıp, oval bir çerçeve ile yüzünüzü biraz daha ince ve zayıf gösterebilirsiniz.

Aynı şekilde, çıkık çene ile birlikte uzun bir yüz tipiniz varsa, boneyi kaşlarınıza biraz daha yaklaştırarak ve üzerinden eşarbı sıkı bağlayarak, yüzünüzün fazla gibi görünen kısımlarını saklamış olursunuz.

 

Rengarenk Eşarp Dünyası

Geçilen yıllarda tesettürle ile ilgili her şey sınırlı üretilmekte istenilen renk ve desende ürünlere ulaşılamamaktaydı. Sektöre duyulan ihtiyaç yeni markaların oluşmasına zemin hazırlamıştır. Teknolojinin gelişimi sektördeki kıyafet markalarının ve eşarp markalarının herkese ulaşmasını sağlamıştır.

Kendi modasını geliştiren tesettür sektörü her tarza ve zevke uygun modernliği geçmişle sentezleyen markalar ile hem internetten hem mağazalarıyla ürünlerini her sezon satışa sunmaktadır. Eşarp markaları sektörün gelişmesi ile her geçen gün artmaktadır. Rekabet sürekli arttığı için kalite standartları sürekli yükselmektedir. Böylelikle hem dünya standartlarında hem de sonsuz çeşitlilikte ürünler üretilmektedir. Aker, Vakko, Armine, Pierre Cardin, Silk Home, Sura, Karaca, Sarar bu markalardan sadece birkaçıdır. Her yıl trendler yakından takip edilmekte ve ona uygun üretimler yapılmaktadır. Eşarplarda hem modern hem de mistik esintilere rastlamak mümkündür.

İstenilen renk, desen ve şekillerde üretilen eşarplar arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Teknolojinin bütün nimetleri kullanılmaktadır. Eşarp markaları düzenlediği kampanyalarla ve uygun ödeme seçenekleri ile her kesime hitap etmektedir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?