Aker Eşarp 2015 Sonbahar-Kış
Tesettür Moda ve Kadın Bloğu
Aker Eşarp Sonbahar Kış Modelleri
Sosyal Medyada Paylaş
3 Temmuz 2015
Editör

Aker Eşarp Sonbahar Kış Modelleri

Aker ipek eşarplarda kalite ve kendine has desenleriyle kararlı ve kaliteli yürüyüşüne devam ediyor. Kullandığı ipeğin en kaliteli olması sebebiyle tam verim alabilmekte ve tüketicinin istediklerini karşılayabilmekte.

Aker 2023 sonbahar kış koleksiyonunda, büyük gül desenleri, sonbaharın savrulan renkli yaprak desenleri, bir kaç puantiyeli desenler, irili ufaklı kullanılan renk paletini andıran daireli modeller ve çift taralı kullanılan etol serisi bu koleksiyonu oluşturuyor.

Aker Eşarplarda %50 İndirim

Aker  ilkbahar yaz sezonu eşarplarda %50 indirim var. Aker eşarplarda indirime giren eşarp desenlerinden puantiyeli eşarplar başı çekiyor. Yarı fiyatına aynı kalitede eşarba sahip olmak isteyenler için sezon sonu indirimler kaçırılmayacak fırsatlardır. İpek eşarpların ve tivil ipek eşarpların da bulunduğu bu indirim fırsatında Aker indirimli eşarp fiyatları uygun fiyatlarla sizlere ulaşıyor. Sezon fiyatlarının çok düşük olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Aker’den 3 Al 2 Öde Kampanyası

Aker, eşarp markaları arasında fazlaca tercih edilen markaların başında geliyor. Hal böyleyken indirime giren marka eşarplar takibe alınıyor. Sezon zamanında kimi zaman pahalı geldiği için kimi zaman kalmadığı için alınamıyor. Böylece sezon sonu indirimler takip ediliyor ve beğenilen eşarplar sepete atılıyor.

Aker sezon sonu indirimleri de devam ediyor. Bu kampanyalardan biri de 3 al 2 öde şeklinde sürüyor. Aker ipek eşarplar, Aker sport serisi ve Aker şal modellerinden herhangi üçünü alan iki ürünün fiyatını ödeyip çıkıyor.

İşte kampanya kapsamındaki eşarp ve şallardan bazıları.. Devamı aker.com.tr de…

Aker Sonbahar Kombin Önerisi

Kıyafet seçimi ve renk uyumu hakkında yardıma ihtiyaç duyanlar için bazı markalar kendi ürünlerinden bir kombin yapıp bu tür zorluk çekenlere yol gösteriyor. Aker de bu markalardan biri. Sonbahar mevsiminde giyilebilecek kıyafetlerden birkaç kombin önerisi yaptı Aker.

Hardal ve hakinin birlikte kullanıldığı bu kombin tam da sonbahar renklerine uygun.

Aker camel deri çanta (229 TL) , 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonundan.

Haki renkteki şal ise Swarovski taşlı Aker ipek şal (114 TL ).

Aker hardal renkteki düğümlü bluz (130 TL ) ise farklı olmayı sevenler için özenle seçilmişe benziyor.

Desenlerini sık sık çanta ve eşarpta kullanan Aker, bu kombinde Aker desenli bol pantolon etek (180 TL ) tercih etti.

Daha fazla kombin için takipte kalın.

Aker Sport Şal Modelleri

Aker, eşarp modelleriyle olduğu kadar şal modelleriyle de tesettürlü bayanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Aker Sport şal koleksiyonunda ipek şallar, jakarlı şallar, jakarlı çiçek desenli , jakarlı geometrik desenli şallar bulunuyor. Bir çok şal modelinin ise ondan fazla renk seçeneğine sahip olması büyük avantaj sağlıyor.

Aker in online satış yaptığı web sitesinde ise bazı şal modellerinde indirim bazı şal modellerinde ise 3 al 2 öde kampanyaları başladı. Aker şal modelleri hem rahat hem kaliteli hem de uygun fiyatlara, sakın kaçırmayın.

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014