Farklı Markaların Eşarp Modelleri Serileri

Farklı Markaların Eşarp Modelleri Serileri

Bir çok firmanın çıkardığı farklı tarzlarda eşarp modelleri ve serilerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Birbirinden farklı çeşitli 6 markanın eşarp modelleri ve stillerini içeriğimizde bulabilirsiniz.

Veil Akıllı Eşarp Modelleri

Veil, gelmiş geçmiş en akıllı eşarpla tanıştırıyor. Şu an gelecekte tutacak bir iş fikri olarak bakılıyor bu eşarpların üretimi. Çünkü tesettür giyimin en önemli parçası türban, eşarp için istenilen özelliklerin hepsi bu eşarplarda. Su iticilik, soğuk tutma ve havalandırma özellikleriyle geniş bir kitlenin ilgisini çeken bu teknoloji tesettürün geleceği olarak adlandırılıyor.

Nasıl ki itfaiye ve polis gibi güvenliğin son derece önemli olduğu meslek çalışanlarının kıyafetlerinde yanmazlık ve su geçirmezlik özellikleri gibi eşarplarda da bu teknolojinin kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur.

Daha önceden birkaç firmanın da çıkardığı su tutmayan eşarplar üretilmişti. Yağmurlu günlerde su tutmayan bu eşarplar, bir nevi yağmurluk görevi görüyor.

gulsum elkhatroushi sal esarp modelleri11

Veil akıllı eşarplar, su geçirmezliğin yanı sıra gördüğü güneş ışınlarının %80’ini de geri itiyor. Böylece güneşli günlerde daha serin tutuyor.

Son olarak Veil akıllı eşarplar lazer kesimle kesildiği için buruşmaya karşı dayanıklılık gösteriyor. Eşarp bu sayede daha düzgün görünüyor.

kırmızı beyaz Vav Desenli Eşarp Modelleri
kırmızı beyaz Vav Desenli Eşarp Modelleri

Neon Püsküllü Şal Eşarp Modelleri

Püskül, yıllardır beğenilen bir detaydır kıyafetlerde. Püskül modası her sene bir başka giyim parçası ya da aksesuarı vururken son iki yıldır da şal eşarplarda sıkça kullanılır oldu. Bu şal eşarplar neon renklerde ve güzel çiçek desenleriyle birleşince çok güzel olmuş. Yalnız püsküllerin uzunluğu tartışılabilir.

tuğba İpek Eşarp Modelleri
tuğba İpek Eşarp Modelleri

Bu birbirinden güzel 2023 modasına uygun neon püsküllü şal eşarp modelleri için modanisa ya bakabilir ve kendinize uygun renklerdeki neon püsküllü şal eşarp modelini seçebilirsiniz. Modanisa da neon püsküllü şal eşarplar uygun fiyatlarla satışta…

Nude Renk İpek Eşarp Modelleri
Nude Renk İpek Eşarp Modelleri

Sarar Siyah Beyaz İpek Eşarp Modelleri

İpek eşarp alırken renklerine bakmadan aldığınız oluyor mu? Yoksa desenini ve rengini beğendiğiniz ipek eşarbı hemen alıyor musunuz?

Siyah ve beyaz iki zıt renk ve birbirine en uyumlu iki renktir. Siyah beyaz ipek eşarplar, özellikle takım elbiseler üzerinde muhteşem duruyor. Çalışan bayanlar için siyah ve beyaz renkler kıyafet kombinler için en ideal renklerdir.

Nude Renklerde İpek Eşarp Modelleri
Nude Renklerde İpek Eşarp Modelleri

Sarar siyah beyaz ipek eşarp modelleri birbirinden farklı desenleriyle göz dolduruyor.

siyah İpek Eşarp Modelleri
siyah İpek Eşarp Modelleri

Aker Su Geçirmeyen ve Leke Tutmayan Eşarp Modelleri

Hava yağmurlu olsa ve eşarbınızı yeni ütüleyip takmak için de çok uğraşmış olsanız.. Ve aniden yağmur bastırsa.. Kulağa kötü bir senaryo gibi geliyor. Eşarp su geçirecek, ütüsü bozulacak ve şık görüntünüzden eser kalmayacak.

Bunlar çok eskide kaldı. Aker şıklığına önem veren tesettürlü bayanlar için ürettiği su geçirmez ve leke tutmaz eşarp serisi ile bayanların kalbini fethetti. Aker nano teknolojisini kalite ve şık desenlerle birleştirdi ve su geçirmez, leke tutmaz ipek eşarplar üretti.

twill İpek Eşarp Modelleri
twill İpek Eşarp Modelleri

Setr-i Nur Tesettür Gelin Aksesuarları

Tesettür gelin başı yaparken düz saten eşarp üzerine yerleştirilen aksesuarlar büyük önem taşır. Çünkü gelinlikle uyumlu olması gerekir. Gelinin yüz tipine uyması gerekir.

Tesettür gelin aksesuarları içinde en çok beğenilenlerden biri Setr-i Nur dur. Ankara Pursaklar da hizmet veren moda tasarım evi diğer şehirlerde de çalışmak için bayilik vereceğini duyurdu bile. Yurt dışından da oldukça çok talep görüyor bu gelin başı aksesuarları.

İpek Eşarp Modelleri
İpek Eşarp Modelleri

Gümüş Kaplamalı Eşarp Mıknatısları

Tesettüre yeni girmiş bayanlar eşarp yapmakta zorlanabilirler. Eşarbı ayarlayıp çene altına o iğneyi ortalayıp takmak ilk başlarda gerçekten zor gelebilir. Bunun için üretilmiş eşarp mıknatısları çok işe yarıyor.

Eşarp mıknatısı, eşarp bağlarken iğne kullanmak istemeyenler ya da iğne kullanamayanlar için ideal bir seçenek. Hem rahat kullanımı var hem de şık bir görüntüsü var.

Gri İpek Eşarp Modelleri
Gri İpek Eşarp Modelleri

Eşarp mıknatısları, gümüş kaplamalı, altın kaplamalı, çerçeveli ve renkli olarak bir çok farklı şekilde üretiliyor. Birçok rengi de mevcut. Osmanlı motiflerinin, tuğraların kullanıldığı mıknatıs modelleri de bulunuyor.

20 li yas esarp baglama modelleri3

Eşarp mıknatıslarının fiyatları da yapılış malzemelerine göre değişiklik gösteriyor. Gümüş kaplamalı bu aşağıdaki eşarp mıknatısı modelleri ihvangiyim online satış sitesinde satılıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Eşarp Modelleri

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?