Farklı Şal Sevenlere: Tuva Şal

Tuva Şal, her bir şalın zevkle tasarlanıp sizlere sunulduğu o kadar aşikar ki.. Hem rahat hem spor tarzda olan her renkten her zevke hitap eden bu harika şal modelleri, 2023 şal modelleri arasında yine en beğenilenler arasında olacağa benziyor.

Tuva şalların özellikleri sadece rahatlığında gizli değil elbet. Son teknolojiler kullanılarak üretilen bu şalların kumaşların nefes alabilme özelliğine sahip. Böylece nefes alan şal sayesinde bunu takan bayanı terletmiyor, rahat ettiriyor. Zaten bu nefes alma özelliği Tuva Şal markasının en önemli özelliği.

Tuva El Boyaması Şal Modeli
Tuva El Boyaması Şal Modeli

Zengin renk ve desen seçenekleri, Tuva İstanbul tasarımcıları sayesinde özenle ve zevkle tasarlanıyor. Birbirinden güzel desenlerde, kimi zaman zıt renkler birleşiyor kimi zaman da açık ve koyu tonda aynı renkler kullanılıyor.

Desenlerde son yıllarda tekstil sektöründe belki de en fazla dikkat çeken ve kullanılan yaprak ve tüy modelleri yer almakta. Kızılderilileri çağrıştıran yaprak ve tüy desenli tüm kıyafetlerde olduğu gibi şal modellerine de bu desenler çok yakışıyor.

Tuva Düz Uzun Şal Modeli
Tuva Düz Uzun Şal Modeli

Tuva şal modelleri arasında her bayanın zevkine hitap edecek desenler var demiştik. Otantik ve spor modellerin yanında, güllerle bezenmiş hem spor tarzda hem klasik desen seven bayanlar için birbirinden güzel ve şık şal modelleri de bulunuyor.

Karışık renkli şal modelleri ile birden fazla kıyafetle kombin yapabilirsiniz. Bu da Tuva şalların kullanım alanlarını arttırmalarına yardımcı olur.

Tuva Düz Renk Şal Modeli
Tuva Düz Renk Şal Modeli

Çizgili şal modelleri de yine bayanların vazgeçemedikleri desenlerin başında gelir. Özellikle siyah beyaz çizgili desene sahip bir şalı, yaz kış kullanabilirsiniz. Çizgili şal modelleri, hem tunik üzerine hem de klasik etekler üzerine güzel bir şal bağlama yöntemi ile bağlanırsa her ortamda rahatlıkla kullanılabilir hale gelecektir.

Tuva Desenli Şifon Şal Modeli
Tuva Desenli Şifon Şal Modeli

İncili Şal Modellerinde Tuva Farkı!

2023 yılının en moda eşarp şal modelleri arasında yer alan incili şal modelleri 2023 yılında da Tuva şalın koleksiyonlarında yer almaya devam ediyor. Krep kumaştan üretilen incili şal modellerinde bilindiği üzere tek renklerde çalışılıyor. Böylece inciler daha parlak ve görünür hale geliyor. İncili şal modellerinde en beğenilen renkler arasında 2023 yılının en çok tercih edilen rengi mor renk geliyor.

Tuva Desenli Şal Modeli
Tuva Desenli Şal Modeli

Mor renkli eşarp modelleri 2023 yılı koleksiyonlarının hemen hemen hepsinde yer alıyor. İncili şal modelleri özellikle özel gün ve davetlerde, düğünlerde sıklıkla tercih ediliyor.

Tuva Degrade Karışık Renk Şallar
Tuva Degrade Karışık Renk Şallar

Bunların yanı sıra Tuva Şal markasına özgü, kendi logolarının bulunduğu şal modelleri, püsküllü şal modelleri ve eteği pullu, payetli, sulu boya efektli olan şal modelleri de sizler için Tuva koleksiyonlarında yerini almış görünüyor. Hemen hemen her renkten, farklı desen ve tasarımlara sahip Tuva şal modelleri 2023 koleksiyonuna bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Baharının Rengarenk Tuva Şal Modelleri

Tuva şal, her sezon kendini yenileyen ve trendlere ayak uydururken kendi çizgisinden de ayrılmadan ilerleyen bir marka. Şal markaları içinde başlı başına bir yerde. 2023 şal modelleri arasında yaprak desenli şalları ve rengarenk bahara uygun desenleri ile yeni kapanan genç bayanlarla birlikte tesettürlü bayanların da vazgeçilmez şal adreslerinden biri oluyor.

Tuva Degrade Karışık Renk Şal Modeli
Tuva Degrade Karışık Renk Şal Modeli

Renk Geçişli Şallar

Renk geçişli şallar sayesinde başınıza aldığınız şalın hem sade hem de şık olmasına olanak sağlarsınız. Parlak ve ince görünüşü sebebiyle de hem abiye elbiseler üzerine takabilir hem de günlük kullanımda rahatlıkla örtebilirsiniz. Renkler seçilirken uyumlu olanlar da kullanılmış, zıt renkler de. Bu sayede zıtlıkların uyumu içinde trend yakalanmış.

Etnik Desenli Şallar

Etnik desenler, dünya üzerinde moda dönüp dolaştıkça var olan desenlerden sadece biri. Çizgilerin dansına eşlik eden renkler, şal modelleri üzerinde baskı yapılınca mükemmel şal modelleri çıkıyor. Bu etnik desenli şalları ve diğer karışık desenli şal modellerinin hepsini sade renklerden oluşan kombinler ile kullanmanız göz yormayacak ve daha hoş görünecektir.

Tuva Çift Kat Şal Modeli
Tuva Çift Kat Şal Modeli

Rengarenk Şallar

Baharın gelişi ağaçların rengarenk çiçeklendiği ile anlaşılıyorsa tesettür giyim için de renkler canlansın, şallar renklensin. Karışık renkli şallar hem içinizi açacak hem kıyafetlerinize bir tık daha şıklık katacak. Sokak modasının renklendiği 2023 baharında şal modelleri ile yeni sezonda siz de renklenin.

Tuva Çift Kat Mürdüm Şal Modeli
Tuva Çift Kat Mürdüm Şal Modeli

Siyah Beyazın Uyumu

En uyumlu renkler arasında ilk sırada anılan siyah beyaz, her yerde olduğu gibi şal modellerinde de asil bir duruşla şıklığa anlam katıyor. Minimalist desenlerin kullanıldığı şal modelleri için kullanılan siyah beyaz renkleri renkli kıyafetlerinizin üzerinde stilinizi ortaya çıkaracak. Sade beyaz bir kombin üzerinde de oldukça şık duracak olan siyah beyaz şallar, spor kıyafetleri için de ideal bir uyumda.

Siyah Tuva Şal Modeli
Siyah Tuva Şal Modeli

Tuva şal modelleri için ufak bir değerlendirme yaparken renkler, desenler ve şal modelleri hakkında da yazmış olduk. Şimdi sizleri 2023 ilkbahar yaz Tuva şal modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

Tuva Canlı Renkli Eşarp Modeli
Tuva Canlı Renkli Eşarp Modeli
Leopar Desenli Tuva Şal Modeli
Leopar Desenli Tuva Şal Modeli
Bej Tuva Şal Modeli
Bej Tuva Şal Modeli

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir