İpekevi Sonbahar Kış Şal Tasarımları

İpekevi Sonbahar Kış Şal Tasarımları

İpekevi‘nde bu sezon doğanın güçlü atmosferinden ilham alınan renk ve desenler ön plana çıkıyor. Her gün için yeni bir renk ve desen yeni bir heyecan veren şal modelleri kumaş ve dokuları ile de dikkat çekiyor…

Kumaşların en zarif ve naif üyesi ipek dokuları, İpekevi imzası ile şal modellerindeki göz kamaştıran tasarımlar ile buluşuyor. Şık ve zarif olan ipek şallar, dokunan iplik detayları ile gözde parçalardan oluyor. Tesettür giyimin ne istediğini bilen güçlü kadınlarına hitap eden şal tasarımları, İpekevi’nde büyük bir tutkuya dönüşüyor.

ipekevi-sal-tasarimlari-1

Doğadan Esinlenerek Oluşturulan Güçlü Tasarımlar

Kusursuz şal modelleri, dokuları, renk ve desenleri ile bir araya gelen tasarımlar, uzun yıllardır İpekevi  adı altındaki nadide yerini koruyor. Yeni sezonun birbirinden güçlü şal modellerini doğanın esintileri ile buluşturan İpekevi, yeşil, kahve, mavi ve sarı tonlarından yararlanıyor.

ipekevi-sal-tasarimlari-2

Modanın değişen ve gelişen trendlerine ayak uydurarak, bunları en iyi biçimde şal modellerine işleyen İpekevi yeni sezonda gösterişten uzak minimal tasarımları tesettürlü kadınların beğenisine sunuyor. Her kadının kendinden ve sevilen doğa atmosferinden bir parça bulabileceği enerjideki şal modelleri, sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi oluyor.

ipekevi-sal-tasarimlari-3

Tesettürlü kadınların sokak, ofis, günlük yaşam ve özel davetlerde kullanabildiği ipek eşarp modelleri, tüm zarifliği ile tesettür giyim dışında da tercih edilerek aksesuar olarak kullanılabiliyor. Düz renkteki elbiseleri ve ceketleri hareketlendiren eşarplar, tesettürlü olmayan kadınların da gözdesi oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?