Modanisa’dan En Uyun Fiyatlı Kombin Örnekleri

Modanisa, tesettür giyim sektöründe üretim yapan bir alışveriş platformudur. Bayanların gardırobunda yer alan tüm kıyafet çeşitlerinde üretim yaparak, bu ürünleri en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Bayanların isteklerini karşılayacak biçimde, modaya uygun ürünler sunmaktadır.

Modanisa, binlerce ürün seçenekleri ve uygun fiyatları ile müşterilerine, çeşitli ve farklı kombin yapma olanağı sunuyor. Kombinlerde, ayakkabıdan eşarba, pantolondan pardesüye kadar birçok kıyafet seçeneği ve modelleri bulunuyor. Böylelikle tesettür giyimin her tarzına uygun kıyafet kombinasyonları oluşturarak, her aradığını bulma imkanı yaratıyor.

Modanisa’dan En Uygun Fşyatlara Sahip 3 Kombin;

1- Siyahın Zarafeti Sarının Canlılığı ile Bir Araya Geliyor

Sarı ve siyah rengin eşsiz uyumu ile oluşturulan kombinde, siyah kuşağı bulunan sarı elbise,  klasik bir çift ayakkabı ve çanta ve eşarp ile tamamlanıyor. Kombinde bir araya getirilen parçalar; düğün, davet veya güzel bir akşam yemeğinde kullanılacak biçimde seçilmiş ve uyum sağlanmış.

moda

2- Mavinin Tüm Tonları Bir Arada

Mavi, yaz ayarının vazgeçilmez renklerinden biridir. Mavi rengi tamamlayacak en iyi renkler, yine mavinin tonlarından seçiliyor. Açık ve buz mavisi, koyu mavi ile birleştirilerek oldukça uyumlu bir görünüm oluşturulur. Oluşturulan bu kombinde de mavinin tonları kullanılmış ve ayakkabıdaki turuncu detaylar ile tamamlanmış. Kusursuz desene sahip eşarp, kombini hareketlendirerek farklı bir hava katmış.

moda3

3-  Klasik Parçaların Spor Parçalar ile Kusursuz Birleşimi

Klasik parçaları kullanmanın en doğru yanlarından biri spor parçalar ile birleştirerek günlük yaşama uyarlamaktır. Klasik bir çanta ve tuniği, doğru spor parçalar ile kullanılarak oldukça şık kombinler oluşturmak mümkündür. Örnekteki kombinde de seçilen iki klasik parça kot pantolon ve günlük bir ayakkabı ile tamamlanarak hem günlük hem de oldukça şık bir görünüm yaratılmış. Bu eşsiz kombin, parlak ve saten kumaştan oluşan eşarp ile bir bütün haline getirilmiş ve kusursuz bir uyum sağlanmış.

moda2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir