2016 GİY ÇIK MODELLERİ

2016 giy çık modelleri, tesettür giyimde bayanlara büyük kolaylık sağlıyor. Her yıl ve her mevsim değişen ve gelişen modada karşımıza çıkan giy çık modeller, yaz ve kış aylarına özel tasarımları, kesimleri, renk ve desenleri ile bayanların en çok kullandığı parçalardan biri oluyor.

Tesettürlü bayanlar, dış giyimde kullandığı pardösü, hırka ve giy çık modelleri ile farklı kombinler oluşturuyor.  Giy çık modeller, kullanım kolaylığı sağlarken, şık bir görünüm için anahtar parça oluyor. 2016 yılında moda olan parçalarda çiçek ve yaprak desenlerine, çizgilere ve etnik desenlere yer veriliyor. 2016 giy çık modellerinde yılın moda renkleri olan pembe, mavi, sarı ve turuncu tonlarına ağılık veriliyor. Yaz aylarının canlı renklerinden oluşan giy çık modeller genel olarak tül detaylardan oluşuyor.

Giy Çık Modeller ile Nasıl Kombinler Oluşturulur

2016 giy çık modellerinde yılın moda renkleri olan pembe, mavi, sarı ve turuncu tonlarına ağılık veriliyor. Yaz aylarının canlı renklerinden oluşan giy çık modellerde tül detaylar kullanılarak, hem spor hem de klasik parçalarla kullanılabilecek biçimler oluşturuluyor. Yaz günleri ve akşamları için rahat ve kullanışlı olan modeller, spor ve babet ayakkabılar ya da stiletto ile kullanılabiliyor. Düz renk dar ve bol paça pantolonlar, gömlek ve tunikler, giy çık modelleri için uygun oluyor. 2016 modasında sıkça karşımıza çıkan uzun gömlek modelleri, giy çık modelleri ile oldukça uyum sağlıyor. Hareketli bir görünüm veren renk ve desenlere sahip giy çık modelleri sade ve düz renkler ile kombinlemek daha doğru seçimlerden biri oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir