Modanisa’dan Pratik Şal Modelleri

Şal modelleri, tesettürlü bayanların en önemli aksesuarıdır. İpek, cotton ve şifon gibi birçok kumaş türüne sahip olan şal modelleri, sezon ve mevsimlere göre değişime uğruyor. Mevsimsel olarak kumaş kalınlığı tercihi değişirken, sezonun modasına göre de desenler ve renkler değişiyor.

modanisa-pratik-sal-modelleri-2

2016/17 Sonbahar Kış Sezonu Şal Modelleri

Sonbaharın gelmesi ile serinleyen havalar, daha kalın ve sıcak tutan kumaşların kullanılmasına sebep oluyor. Yünlü ve pamuklu kumaşlar, sezonun eşsiz renkleri ile buluşarak sezonun öne çıkan parçalarından oluyor. Hardal, turuncu, kahve, vizon ve toprak tonları, sezonun şal modellerinde kullanılan renkler oluyor.

modanisa-pratik-sal-modelleri-3

Rahat ve Şık; Pratik Şal Modelleri

‘Pratik’ ismi ile anılan şal modelleri, yapısı ve kesimi ile diğer şal modellerinden farklı oluyor. Kullanım rahatlığı, istenilen her biçimde kolayca bağlanabilmesi ve şık görünümü ile dikkat çeken pratik şal modelleri yeni sezonda yükselişe geçiyor. Cotton, ipek, yünlü ve pamuklu kumaşlar, pratik şal modellerindeki yerini alıyor.

modanisa-pratik-sal-modelleri-1

Zahmetsiz şıklık adı altında kullanılan ve tesettür modasının olmazsa olmazlarından birini oluşturan pratik şallar, iğne ve bone kullanımı gerektirmeden, rahat ve kolay biçimde bağlanarak kullanılabiliyor. Evden acele ile çıkmak gerektiğinde ve şal, eşarp alışverişi yapılacağı durumlarda bu modellerin kullanılması oldukça avantajlı oluyor.

Modanisa, alışveriş sitesinde bulunan pratik şal modelleri ile tesettürlü bayanların en uygun fiyatlar ile alışveriş yapmasına olanak sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir