Pileli Tunik Modelleri 2023-2024

Pileli Tunik Modelleri 2023-2024

Gün geçmiyor ki moda, karşımıza yeni şeyler çıkarmasın. Son trendlerin hemen herkes için uygun olduğu son yıllara bakıldığında, özellikle pek çok moda ikonunun hem kapalı hem de açık bayanlar için yeni tasarımlar ön gördüğünü söylememiz mümkün. Geçtiğimiz yıllarda kapalılar yahut tesettürlü bayanlar için herhangi bir moda trendi belirlenmezken, bu günümüzde artık bu şekilde olmaktan çıktı diyebiliriz rahatlıkla.

Tesettur Tunik Kombini

Artık, modayı tesettürlü bayanlar için de belirleyen mağazalar, markalar ve elbette tasarımcılar mevcut. Bunlar, hem kadınların daha güzel ve alımlı görünmesi için hem de adabına uygun giyinmesi için tasarımlar olup tamamı ile kapalı olarak dizayn edilmekteler. Ayrıca, tasarımcıların çoğu da bu cenahtan geldiğinden, kapalı bayanlar için rahat ve kendilerince uygun tasarımları gayet iyi bulabilmekteler.

tunik modeli min

Geçtiğimiz yıllarda moda olan pileli tunik modelleri, bunlara örnek oluşturabilecek bir tasarım örneği olabilecektir örneğin. Kapalı yahut tesettürlü kadınlar için belki de giyilmesi en rahat elbise çeşitlerinden tunikler, belli başlı renk seçenekleri ile geçtiğimiz senelerde karşımıza çıkıyordu, ancak maalesef standart tasarımlardan öteye geçemiyordu. Bugünlerde ise, çeşit çeşit modelleri ile, yüzlerce tunik mevcut ve bunlardan herhangi birini seçmekte zorlanabiliyorsunuz. Son moda ve trend olan pek çok tunik modelinden bir tanesi de; pileli tunik modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

tesettur tunik modeli min

Bayram ve özel günlerde direkt olarak üzerinize giyebileceğiniz ve rahat, şık, zarif duruşu ile dikkatleri üzerine çekebilecek pileli tunik kombinleri, iyi bir renk uyumu ile sizi taşıyarak şık kıyafet dizilimlerinden bir tanesidir. Sizler de, belli başlı mağazalardan pileli tunik modelleri araştırması yapabilir yahut aşağıda sizler için seçtiğimiz birkaç tunik modeline göz atarak, bir göz aşinalığı yaratabilir ve kafanızda bir şema oluşturabilirsiniz.

mavi uzun tunik modeli min

Pileli Elbise Modası

2023 ilkbahar yaz modasına dair en son trendin pileli kıyafetler olduğunu söyleyebiliriz. Pileli modası, önce şal eşarp modellerinde başlasa da elbiseler, etekler, tunikler hatta kaplar her şey bir anda pilelendi gözümüzde.

Pileli (pliseli) şal modellerine başlığa tıklayarak bakabilirsiniz.

siyah tunik modeli min

Pileli şal modelleri, enlemesine pilelerin olduğu bir kumaşın şal boyutlarına getirilmesiyle muhteşem bir şal modeli çıkartmış oluyor. 2016 şal modelleri arasında en dikkat çeken ve tercih edilmesi rahatlık ve önünün bozulma ihtimali olmaması sebebiyle bu, pileli şal modelleri oluyor.

beyaz ince tunik modeli min

Pileli etek modelleri de yine tesettür etek modelleri ve diğer etek modellerinde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Pileli tunik modellerinde krep kumaş ya da şifon kumaş kullanılıyor. Böylece pilelerin daha belirgin durması sağlanıyor. Pileli elbiselerde pileler göğüs üstünden başlıyor ve etek ucuna kadar devam ediyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?