Rabia Z Şal ve Eşarp Modelleri

Rabia Z Şal ve Eşarp Modelleri

Teknoloji geliştikçe hayatımızı kolaylaştırmaya, işlerimizi daha rahat yapmaya devam ediyoruz. Pratik olan her şeyi seviyoruz. Özellikle vakit kaybettiren işlerde daha pratiğini, daha hızlı yapılanı her zaman arayıp buluyoruz. Eşarp ve şal bağlama işi, kumaşına da bağlı olarak zahmetli ve zor bir iş olabiliyor.

Özellikle yeni kapanan bayanlar için ipek eşarp bağlama kadar zor bir iş olamaz. İpek eşarp ve ipek şallar, kumaş yapısı itibari ile hemen kayan, başta kolayca durmayan, önü bir türlü şekil almayan bir yapıya sahip.

Rabia Z Gri Şal Modeli
Rabia Z Gri Şal Modeli

Elbette yıllardır ipek eşarp ve ipek şal bağlama noktasında tecrübeli olan tesettürlü bayanlar bu işin zahmetsiz olduğunu söyleyecektir. Ancak okuyan, çalışan ve üstelik yeni tesettüre girmiş bir bayan için biraz daha fazla vakit alan bir iştir eşarp ve şal yapmak. İşte bu noktada pratik şal modelleri daha çok tercih edilen modeller arasında gözünüze çarpacaktır.

Pratik şal modelleri, rahat yapımı kolay kullanımı ile 2023 yazı için en ideal şal modelleri arasında yer alıyor. Pratik şallar birbirinden güzel renklerle tüm yaz rahatlıkla kullanabileceğiniz şallardır. Zahmetsiz şıklık sloganıyla Rabia Z’nin özel tasarımı bu şallar nefes alabilen kumaş yapısıyla yazın o kadar rahat ettirir ki başınızda şal olduğunu bile unutursunuz. Hem rahat hem şık bu jersey penye şallar sayesinde yorulmadan şık olunabileceğini göstermiş olursunuz.

Rabia Z Fuşya Şal Modeli
Rabia Z Fuşya Şal Modeli

%100 penye olması sebebi ile terletmez, bunaltmaz ve sizi serin tutar. 2023 yazında pratik şal modelleri arasından nefes alabilen bir şal modeli seçmek istemez misiniz? İster iğneyle ister iğnesiz pratik bir kullanım sağlayan penye pratik şallar, geniş renk yelpazesiyle ve canlı, pastel vs her tondan renkleriyle sizleri oldukça memnun edecektir.

Rabia Z Kahverengi Şal Modeli
Rabia Z Kahverengi Şal Modeli

Rabia Z Pratik Şal Bağlama

Şal bağlamanın yöntemleri şekilleri o kadar çok ki istediğiniz ve rahat ettiğiniz tüm bağlama yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu kolay ve pratik şal bağlama yöntemlerinden biri de Rabia Z den. Kendi anlatımı ve uygulamalı gösterimi ile bu videoyu izlediğinizde dilerseniz iğne bile kullanmadan şal bağlayabilirsiniz.

Rabia Z üretimi hava alan hafif ve yumuşak şalı ortadan eşitleyerek başınıza alın. Bone kullanmanıza ihtiyaç yok çünkü bu şallar kaymıyor, bozulmuyor. Sonra başınızın üstüne gelen kısmı içe doğru biraz kıvırın.

İğne kullanıp kullanmamak sizin tercihinizde, çene altından şalı birleştirin. Bir ucu başınızın üstüne çapraz yönde atın. İsterseniz diğer uç altta kalabilir. İsterseniz de Rabia Z nin sürekli kullandığı gibi diğer ucu da başınızın üstüne atabilirsiniz. İşte bu kadar basit.

Rabia Z Bej Şal Modeli
Rabia Z Bej Şal Modeli

Şal bağlamanın en pratik ve en hızlı yöntemi bu olsa gerek.

İşte birbirinden renkli 2023 yazının pratik şal modelleri Rabia Z imzalı Jersey Penye Şallar :

Rabia Z İpek Eşarp Modelleri

Rabia Z, dünyaca ünlü modacılardan sadece biri. Ancak onu özel yapan ilk tesettür giyim modacısı olması. Gençlik yıllarında kendi stiline ve tesettürüne uygun kıyafetler bulamayan ve modayla yakından ilgili Rabia Z, Amerika’da yaşadığı o dönemde kendine uygun kıyafetler tasarlayarak ve dikerek başlamış bu işe. Ancak şu an geldiği nokta için gerçekten modanın içinde ve renkleri iyi analiz eden ve konuşturan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Rabia Z Beyaz Şal Modeli
Rabia Z Beyaz Şal Modeli

Kıyafetlerde rahatlık ve tesettüre uygunluğu ön plana alan ünlü modacının ipek eşarp koleksiyonunda da renk uyumları muhteşem.

Hiç bir zaman modasını kaybetmeyen gül desenli ipek eşarplar Rabia Z nin de koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında. Geometrik desenler, rengarenk çizgiler ve pastel renkler..

Rabia Z Yeşil Uzun Şal
Rabia Z Yeşil Uzun Şal

İşte Rabia Z ipek eşarp modellerine örnekler:

Rabia Z Penye Şal Modelleri

Şal modelleri arasında en rahat, en kullanışlı, en moda ve en şık modelleri seçmek için birbirinden farklı şallara bakmanıza gerek yok. Rabia Z özel koleksiyonunda bulunan jersey penye şal modelleri o kadar rahat ki, daha takmadan görünüşünden bile anlaşılabiliyor. 2017 şal modelleri arasında rahatlığı ile öne çıkan şal modelleri arasında üst sıralarda buluna jersey penye şallar, renkleriyle de tesettürlü bayanlardan tam not alıyor.

Rabia Z Uzun Şal Modelleri
Rabia Z Uzun Şal Modelleri

Şal bağlama yöntemleri ile ilgili videolarda veya görsellerde genellikle alnın tam üstüne gelen şalın üçgen gibi ya da tepe gibi uzatılma çabasını görürsünüz. Kimi yüz tipine yakışan bu yöntemde genellikle şal önünün eşarp önü gibi oval ve düzgün bir şekil almayışından kaynaklandığını fark edersiniz.

Çünkü bu şallar ya taftadan ya da ipekten üretildikleri için yapıları daha kırılgandır. Yapısı bakımından daha yumuşak ve şekil verilebilen türden olan penye kumaşlardan üretilen şallar ise işte başa tam oturarak önü düzgün olmuş mu olmamış mı kaygısı oluşturmaz. Daha akıcı bir görüntüsü vardır ve daha parlaktır.

Rabia Z Uzun Şal Modeli
Rabia Z Uzun Şal Modeli

Rabia Z, rahat ve şık şal modelleri ile yıllardır bilinen bir isim. Biz de zaman zaman Rabia Z şallarına yer vermekteyiz. Rabia Z, “Zahmetsiz şıklık” mottosu ile özellikle yaz aylarında bonesiz takılabilen, nefes alabilen ve böylece terletmeyen kumaştan ürettiği bu birbirinden şık şal modelleri ile Türk kadını için emek sarfediyor.

Pratik şal deyince akla gelen ilk isimlerden olan Rabia Z, %100 doğal kumaşlarıyla serin tutan, terletmeyen ve kendi imzasını taşıyan şalları ile 2023 şal modelleri arasında da tesettürlü bayanların koleksiyonlarında yerini alacak.

Rabia Z Şal Uzun Modeli
Rabia Z Şal Uzun Modeli
Rabia Z Siyah Şal Modeli
Rabia Z Siyah Şal Modeli
Rabia Z Mavi Şal Modeli
Rabia Z Mavi Şal Modeli
Rabia Z kırmızı eşarp modeli
Rabia Z kırmızı eşarp modeli

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?