Şal Desenleri ile Öne Çıkan Tesettür Markaları

Şal Desenleri ile Öne Çıkan Tesettür Markaları

Şal modellerinde şüphesiz ki en çok tercih edilenler desenli ve karışık renktekiler oluyor. Her mevsim ve sezon farklı desen ve renk kullanımları ile karşımıza çıkan şal modelleri, çeşitli markaların ismini taşıyor. Tesettür giyimin olmazsa olmazı şal modellerinde öne çıkan markalar hangiler oluyor? Bu markaların desen stilleri ve renk kullanımları nasıl oluyor?

kis-aylarina-ozel-saltasarimlari-1

Yılın Desenleri Neler?

2016 2017 Sonbahar Kış sezonuna giriş yapmamızın ardından onlarca marka, koleksiyonlarını sunmaya başladı. Sonbahara özgü tasarımlar dikkat çekerken çok geçmeden kış koleksiyonları da geldi. Sezonun öne çıkan eşarp ve şal modellerinde sıradan renklerin dışında farklı renklerin bir arada bulunduğu desenler ilgi gördü. Çizgi detaylar, geometrik desenler ve floral görünümlerin bir arada harmanlandığı şal modelleri, markaların imzalarını taşıyarak yaratıcı tavırlarını ortaya sunmaya devam ediyor.

ipekevi-sal-tasarimlari-3

Desenli Şal Tasarımları Öne Çıkan Markalar Hangileri? 

Tesettür giyim deyince akıllara onlarca marka ismi geliyor. Ancak bu markaların her birinin kendine özgü tarz ve stilleri bulunuyor. Kimi markalar klasik ürünler sunarken kimileri de spor ürünleri tasarlıyor. Şal modellerine ağırlık veren Armine, Aker, Karaca, Sarar ve Pierre Cardin, karışık ve ilgi çekici desenlerin anahtarı oluyor. Bu markalar, desenleri kullanmada oldukça vurgulayıcı tonları seçerek, çeşitli detayları bir arada bulunduruyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?