Tesettür Giyim Yelek Modelleri ve Kombinleri

Tesettür giyimde en fazla kullanılan sonbahar parçalarından biri şüphesiz ki yelek modelleri oluyor. Serin havaların kurtarıcısı ve şıklığın anahtarı olan yelek modelleri, günlük kullanımdan klasik kombinlere kadar her alanda kullanılabiliyor.

Yelek Kombinleri 2

Sokak Modasından Ofislere…

Birbirinden farklı görünümlere sahip olan yelek modelleri, spor ve klasik giyimde de yer ediniyor. Kürk, deri, kadife ve daha birçok kumaş türünden oluşan yelek modelleri çeşitli parçalar ile kullanılıyor. Ofis, düğün ve davetlerde kullanılan yelekler genel olarak klasik kesimlerden oluşurken, günlük kombinlerde yer alanlar spor ve salaş modellerden oluşuyor.

Yelek Kombinleri 1

Nasıl Kombin Yapılır? 

Yelek modellerinin en çok yakıştığı parça jean pantolonlar oluyor. Uzun kollu gömlek, jean pantolon ve yelek üçlüsü, her ortama uyum sağlayarak rahat kullanım olanağı sağlıyor. Yelek modelleri spor ayakkabı, stiletto veya çeşitli bot modelleri ile büyük bir uyum sağlıyor. Dize kadar uzanan yelek modelleri, kumaş bilek pantolonlar, şifon gömlekler ve topuklu ayakkabılar ile kusursuz ofis veya düğün kombinleri yaratmak mümkün oluyor.

Yelekler, genel olarak sonbahar ve ilkbahar gibi mevsim geçişlerinde tercih ediliyor. Havaların serinlemeye başladığı sonbahar günlerinde uzun kollu montların ve ceketlerin yerine yelekleri kullanmak daha rahat ve ferah oluyor. Böylelikle havaların değişime uygun olan kombinler yapılıyor ve oldukça hoş bir görünüm elde ediliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir