Sezonun En İyisi; Triko Tunikler

Sonbahar ve kış aylarında dolap ve kombinlerdeki yerini alan triko ürünler, sıcacık görünümü ile vazgeçilmez parçalardan oluyor. Her kış sezonu farklı modeller ile karşımıza çıkan triko kazak ve hırkalar, soğuk günlerin kurtarıcısı olduğu kadar şıklığın da anahtarı oluyor.

Günlük kullanım için en rahat ve uygun olan triko ürünler, şıklığın ön planda olduğu özel davet ve ofis ortamlarında da favori parçalar arasına yerleşiyor. Kış boyunca çeşitli kombinlerde yerini alan triko kazaklara alternatif parça triko tunik modelleri oluyor. Triko tunikler, tesettür giyimde kullanılarak şıklığın en güzel halini yansıtıyor.

Triko Tunik 2

Rahat ve Şık Trikolar

2016-2017 sonbahar kış sezonunda hemen her gün kullanılan ve olmazsa olmaz parçaların başında trikolar geliyor. Kazaklardan hırkalara, elbiselerden tuniklere kadar giyim parçalarında kusursuz bir silüete sahip olan trikolar, tesettür giyimin de en sevilen ürünlerinden oluyor. Soğuk günlerde içimizi ısıtan triko modelleri, renkli görünümleri ve yumuşak dokuları ile gönlümüzü fethediyor.

Triko Tunik 1

Yeni sezonun en cool ve sofistike parçalarından olup, hayatımızın her anında bizimle olan sıcacık trikolar en çok tunik modellerine yakışıyor. Tarçın, kahve, yeşil ve bordo tonları, triko tunik ve diğer parçalarda en sık karşılaştığımız renklerin başında geliyor. Bu modelleri opak çoraplar, dize uzanan kabanlar, uzun çizme ve botlar tamamlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir