Siyah Parçalar Nasıl Kullanılır?

Asil görünüme sahip olan ‘siyah’ renkteki her ürün, kış aylarındaki gözde parçalar arasına yerleşiyor. Günlük kombinlerden davetlere kadar her alanda kullanılabilen siyah renkteki parçalar, zarafetin kapılarını aralıyor.

Tesettür giyimin en önemli parçaları olan eşarp ve şal modelleri, siyah renk seçenekleri ile giyim stillerinde kullanılıyor. Tüm yaş gruplarına hitap eden siyah şal ve eşarplar, kış trendlerinin arasında yer ediniyor. Siyah rengi ile dikkat çeken tek ürün eşarp ve şallar olmuyor. Kaban, elbise, etek ve trikolar da siyahın asil duruşundan yararlanıyor. Üstelik bu parçaları bir arada kullanmak da mümkün oluyor.

Siyah Kombin 1

Kusursuz Siyah Kombinler,

Elbise, kaban, etek, triko ve şal modellerindeki yerini alan siyah rengi, kış aylarının asil kombinlerini oluşturuyor. Tesettür giyimin davet stillerinde vazgeçilmez siyah, en çok elbiselere yakışıyor. Siyah uzun elbise ile asil ve sade bir şıklık oluştururken, bu görünümü turuncu ve şarap renklerinden oluşan eşarplar tamamlıyor.

Siyah Kombin 3

Tepeden Tırnağa Siyah

Günlük kullanımda tercih edilen siyah parçalar genel olarak, jean pantolonlar ve kaban modellerinden oluşuyor. Kombinin tüm parçalarının siyah renkte tercih edilmesi, modern ve dikkat çekici bir görünüme imza atıyor. Siyah şal modelleri, genç giyimin en sevilen ürünleri arasında yer alıyor. Siyah kombinleri renklendirirken, canlı renklerden ziyade beyaz ve vizon gibi renkler tercih ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir