Kışın En Sevilen Renkli Kabanları

Kışın En Sevilen Renkli Kabanları

2017 Kış aylarına hazırlık yapmaya başladığımız günlerde, markaların koleksiyonlarında yer alan kaban modellerini inceliyoruz. Kış aylarının en sevilen ve kullanılan kaban modelleri, bu yıl oldukça renkli!

Hardal, Bordo, Lacivert, Yeşil…

2017 kışının soğuk günlerinde içimizi ısıtacak olan kabanlar, bize şıklığın kapılarını da aralıyor. Yumuşak ve sıcak dokulara sahip olan kaban modelleri, koyu renklerden uzaklaşarak sarı ve turuncu tonlarına yöneliyor. Siyah, lacivert ve kahve tonlarındaki vazgeçilmez kaban modellerinin yanına hardal, sarı, bordo ve yeşil tonları ekleniyor.

Renkli Kabanlar 1

Günlük Stillerin Anahtarı, Kaban Vurgusu

Renkli kaban modelleri, günlük kullanımda yer alarak, jean pantolonlar, triko kazaklar, cotton gömlekler ve günlük botlar ile kullanılıyor. Soğuk günlerin olmazsa olmazı olan kaban modellerine en çok yakışan şal ve atkı modelleri ise gri ve siyah renkleri ile kullanılıyor. Modern, genç ve dikkat çeken görünümlere sahip olan kaban modelleri, dizlere kadar uzanan boyutlardan oluşuyor.

Renkli Kabanlar 2

Yılın gözdesi olan kaban modellerindeki en dikkat çeken detay ise bel kısmında yer alan kuşaklar oluyor. Kemer ve kuşaklar, kadınsı görünümü ile oldukça seviliyor ve tercih ediliyor.

Büyük ve kare cepler, kaban modelleri üzerinde yer alarak spor ve genç bir havanın oluşmasını sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?