Sonbahar Düğünü İçin Kombin Örnekleri

Sonbahar ayları, düğünlerin ve nikah törenlerinin oldukça yoğun olduğu aylardır. Düğün sezonunda yakınları evlenen bayanlar, kıyafet alışverişine ve hazırlıklarına başlar. Hazırlanan kıyafet ve kombinler düğün sahibinin yakınlık derecesine ve düğün konseptine göre değişir.

Sonbahar Düğünü için oluşturulan kombinler, incecik yazlık kumaşlardan biraz da olsa uzaklaşan parçalar arasından seçilir. Yılın ve hatta sezonun hit parçaları, moda olan renklerden ve desenlerden oluşur.

Sonbahar Düğünü İçin 3 Özel Kombin Örneği;

Pastel Tonların Zarif Uyumu

kombin1

Sonbaharda gidilecek bir düğün için en doğru renk seçimlerinden biri pastel tonlardır. Pastel tonlar 2016 yılının her mevsiminde büyük ilgi görüyor ve oldukça fazla kullanılıyor. Kombin, hemen her düğün konseptine uyam sağlayacak parçalar arasından seçilerek oluşturulmuş. Bol paça pantolon, tül detaylı bir tunik ve zarif bir stiletto ayakkabı, aynı tonlardan oluşan çanta ve eşarp ile tamamlanmış.

Spor ve Klasik Parçalar Bir Arada

kombin3

Bu kombinde farklı tarzdaki parçalar bir araya getirilerek, sonbahar düğün konseptine uygun bir görünüm oluşturulmuş. Pembe ve desenli yüksek bel etek, gömlek ve stiletto ayakkabı kullanılarak oldukça şık bir seçim haline getirilmiş. Çanta ve gösterişli kolye tercihi ile bu şıklık güçlendirilmiş. Eşarp seçimi ise kombine renk katacak desenlerde tercih edilmiş. Bu konsept gündüz ve akşam düğünü için oldukça idealdir.

Yaz Aylarından Kalan Canlılık

kombin2

2016 yazının en sevilen renkleri bu kombinde bir araya getirilerek canlı ve kusursuz bir görünüm oluşturulmuş. Daha çok spor giyinen bayanlara özel olan kombinde yüksek bel bol paça pantolon, gömlek ve desenli hırka ile kullanılarak sneaker ayakkabı ile tamamlanmış. Eşarp ve çanta seçiminde ise kıyafetlerin canlı renklerinin dışında beyazın sadeliği yansıtılmış. Bu kombin, kır düğünü ya da sahil nikahı için oldukça uygun olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir