Sonbahar Sokak Modası ve Kombinleri

Yazın sıcak günlerinden sonbaharın serin ve ferah havalarına geçiş yaparken, büyük bir özlemle beklenen ceketler, trençkotlar ve yün hırkalar ile kombin yapmanın tam vakti. Şehirde yaşayan kadınların hayatında en önemli unsurlardan biri sokak modası ve kombinleridir. Sonbahar sezon trendleriyle serin havaları ve sonbahar akşamlarını karşılıyoruz.

elifhanimcik-instagram-470x359

2016 Sonbahar Sokak Modasında Neler Var?

Her sonbahar farklı renk ve desenler, farklı modellere sahip parçalar moda olarak karşımıza çıkıyor. Bu sezonun en belirgin trendleri hareketli kesimlere sahip kıyafetler, sade ve minimal görünümlü kombinler ve romantik tonlardaki renk seçenekleri oluyor.

genc-tesettur-giyim-modelleri-2016-2017-470x359

Olmazsa Olmaz Spor Ayakkabılar

Spor ayakkabılar, günlük kombinlerin vazgeçilmez parçalarından biridir. Her mevsim kullanılabilen spor ayakkabılar bu sonbahar sezonunda da en dikkat çeken kombinlerdeki yerini alıyor. Sevilen ve rahartlığı ile dikkat çeken spor ayakkabı modellerinin başında beyaz renk tercihi geliyor. Sezonun sevilen diğer spor ayakkabı rengi ise kahve tonlarından oluşuyor.

genc-tesettur-giyim-stilleri-2016-2017-470x359

Uzun Ceket ve Trençkot Modelleri Sezona Damgasını Vuruyor

Sonbahar denilince aklımıza ilk olarak elbette ki ceket ve trençkot modelleri geliyor. Uzun ceket ve trençkot modelleri, günlük kombinlerdeki yerini alarak serin günlerde kurtarıcımız oluyor. Yalnızca hava şartlarından korumakla kalmayarak bizi şıklığın en üst seviyelerine taşıyan ceketler, çiçek ve yaprak desenleri ile hareketleniyor. Yeşil, kahve, krem, lacivert ve şarap rengi en fazla tercih edilen renkler arasında bulunuyor. Uzun ceket ve trençkot modelleri, spor ayakkabılar ile kusursuz uyumu yakalıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir