Tesettür Bayram Kombinleri Kataloğu

Tesettürlüler ramazanda nasıl giyinmeli konusu için biraz geç kalsam da yine de yazma ihtiyacı duydum. Ramazanda giyilecek kıyafetleri seçerken dikkat etmeniz gereken yaz ayları için açık renkli, ince, pamuklu kıyafetleri tercih etmek olacaktır.

Kendiniz için bir kez doğru tasarımı bulursanız, bu ay çok rahat edersiniz. Gerçekten çok şık ve rahat giysiler bulunmaktadır, bu giysilerin çoğunu aşağıda galeri halinde vereceğim.

 

Tesetturluler Ramazanda Nasil Giyinmeli

 

Tesettürlüler Ramazanda Nasıl Giyinmeli ve Ne Tarz Giyinmeli

 

Tesetturluler ramazanda nasil giyinmeli ana foto

 

Genelde yaz aylarında tesettürlü bayanların tercihi pantolon, pamuklu kumaşlı tişörtler, ince pardasüler olsa da son zamanlarda modaya uzun tulumların da girmesi bu modellerin de tercih edilmesine neden olmuştur. Özellikle tulum ve uzun etek modelleri sizler için biçilmiş kaftandır. Çünkü çok fazla terletmez ve cildinizin hava almasına yardımcı olur.

 

Tesetturluler Ramazanda Nasil Giyinmeli 18

 

Sıcak yaz mevsiminde rahat ve yumuşak kumaşlar tercih edilmelidir. Şimdi bir kaç tarz gösterdikten sonra tesettürlüler ramazanda nasıl giyinmeli konusunda ki foto galerisini yayımlayacağım.

Tesetturluler Ramazanda Nasil Giyinmeli 14

 

Tesettürlüler Ramazanda Nasıl Giyinmeli ve Püf Noktalar

Tesetturluler Ramazanda Nasil Giyinmeli 12

 

Bu bölümde ise bazı tarzları model üzerinden yorumlayacağım. Tesettürlüler ramazanda nasıl giyinmeli konusu kişiden kişiye değişir. Yani bu sizin tarzınız ile alakalı bir konudur. Fakat genel itibari ile ramazan ayı boyunca hava alan rahat kıyafetler tercih edilir. İşte bu tercihleri ve modelleri alt başlıklar halinde sizlere sunacağım.

 

Tesetturluler Ramazanda Nasil Giyinmeli 10

Uzun Rahat Etek ve Bluz 

Tesetturluler Ramazanda Nasil Giyinmeli 9

Bu modelde görüldüğü üzere uzun etek ve bluzun harika buluşması sayesinde  şık, zarif bir kombin ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde bir tercih ile hem şık olabilirsiniz, hemde bu size çok rahat olacaktır. Bu kombin bilindiği üzere ramazan ayında çokça tercih edilmektedir.

Tesettürlüler ramazanda nasıl giyinmeli konusunda benim en çok tavsiye ettiğim kombin bu şekildedir.

 

Trençkot Tarzı Kombin

Tesetturluler Ramazanda Nasil Giyinmeli 7

Tesettürlüler ramazanda nasıl giyinmeli konusunda en çok tercih edilen kombin tarzından biriside trençkotlu kot modelidir. Gayet rahat ve şık olan bu model hem kalça kısmınızı trençkot ile örtmekte hemde giyeceğiniz bluz için rahat bir tarz kazandırmaktadır.

Bu tarzı daha çok bahar sonlarında tercih edebilirsiniz, yağmurlu havalarda çok iyi bir alternatiftir. Bu kombin de içinize giyeceğiniz tişört çok rahat olmalıdır.

 

Rahat Pamuklu Elbise

Tesetturluler Ramazanda Nasil Giyinmeli 4

 

Son olarak da dar olmayan, sıkmayan pamuklu elbiseler tercih edilebilir. Fakat bu modelleri seçerken açık renk seçmeye dikkat edin. Bu şekilde sizi daha az terletecek, daha az rahatsız olmanızı sağlayacaktır. Gayet şık olan bu şekilde elbiseleri iş yerinde de giyebilirsiniz.

 

Tesetturluler Ramazanda Nasil Giyinmeli 1

 

Tesettürlüler ramazanda nasıl giyinmeli konusu ile alakalı aşağıda birde video paylaşacağım. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz. Bizimde bilmediğimiz yada yanlış bildiğimiz konular oluyor, affola düzeltmek isterseniz yoruma lütfen fikirlerinizi yazın bizde ona göre yazımızı düzenleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir