Tesettür Giyim Sezon İndirimi Başladı

Tesettür Giyim Sezon İndirimi Başladı

Yaz mevsiminin sıcak günlerini hala yaşıyoruz. Sonbahar henüz gelmese de indirimler kendini göstermeye başladı. Tesettür giyimin büyük markaları yazlık ürünleri indirimli fiyatlar ile müşterilerine sunuyor. Ürünleri indirimdeyken almak, oldukça keyifli ve mantıklı bir alışveriştir. Sezon indirimlerinin erken başlamasının en önemli fırsatı Kurban Bayramı için yapılacak alışverişlere denk gelmesi oluyor.

Armine’de Tüm Ürünlerde Büyük İndirim

Armine yaz sezonu indirimlerine yavaş yavaş başladı. yapıyor. Armine Giyimde “Etek, Bluz ve Gömlek Günleri” sloganı hakim ve bu da % 50’yi aşan bir indirim fırsatı sunuyor. Armine’nin kaliteli ve uygun fiyatlardaki ürünlerini kaçırmamak için fırsat günlerinde alışverişe çıkın

Kayra-2016-Yaz-İndirim-Sezonu-470x359

Nihan’da Alışverişin Keyfini Çıkartan İndirim

Nihan tesettür giyimde 2016 koleksiyonunun özel parçalarını satın almanın tam zamanı! Şimdi Nihan giyimin tüm ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatları yaşanıyor.

Alvina’da İndirim Çılgınlığı

Alvina da  yaz ayları bitmeden indirim rüzgarı esmeye başlayan tesettür giyim markalarından biri oluyor. Kurban bayramı için kusursuz ürünleri çok uygun fiyatlar ile müşterilerine sunuyor.

Setrms-2016-Yaz-İndirim-Sezonu-470x359 (1)

Tuğba Venn’den İnanılmaz İndirim Fırsatı

Yaz sezonunun başından itibaren indirim fırsatlarını bekleyenler için, büyük gün geldi. Tesettür giyimin en büyük isimlerinden biri olan Tuğba Venn sezonun hit parçalarında büyük indirim avantajları sağlıyor. Birbirinden güzel ürünleri uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz.

Setrms’te Tüm Ürünler Etiketin Yarısı

Setrms tüm ürünlerinde net % 50 indirim fırsatı yaratarak, sezon henüz bitmeden alışveriş yapacaklar için büyük avantaj sağlıyor. Tüm ürünlerde geçerli ola etiketin yarısı fırsatı yalnızca abiye ve aksesuar grubunda farklılık gösteriyor. Setrms’teki fırsatları değerlendirmek için mağazaları ziyaret edin.

Kayra Şıklığına İndirim ile Ulaşın

Yaz alışverişini indirim sezonuna saklayan kişilerden biriyseniz Kayra ürünlerine mutlaka göz atmalısınız. Erken sezon indirimleri ile kaliteli ürünleri, bütçenize uygun olarak mağazalarda bulacaksınız.

 

.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?