Tesettür Giyim Stiletto Ayakkabı Kombinleri

Bayanların vazgeçilmez ayakkabı modeli olan stilettolar, her mevsim ve her sezon kullanılmaya devam ediyor. Mevsimin modasına göre şekillenen ürünleri ile kullanılan stiletto ayakkabı modelleri, 2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda da kendini gösteriyor. Birbirinden şık kombinlere imza atan stiletto ayakkabılar, güçlü ve kadınsı görünümünün yanında zarif duruşu ile de oldukça ilgi görüyor.

a50b4663752491d1242b0b62de6636ac

Sonbahar Kış Sezonunda Şık Kombilerin Anahtarı: Stiletto

Havaların soğumasına rağmen vazgeçilemeyen ayakkabı modeli stilettolar, ofis şıklığının ve davetlerin gözdesi oluyor. Kullanıldığı parçaların şıklık düzeyini arttıran stiletto ayakkabılar, kadife kumaşlar ile karşımıza çıkıyor.

Koyu Yeşil ve Bordo Yükselişe Geçiyor

Stiletto ayakkabılar sonbahar ve kış aylarında kadifenin sadeliği ile dikkat çekiyor. Siyah, kahve, füme, koyu yeşil ve bordo tonları, sezonun en çok tercih edilen ayakkabı renklerinden oluyor. Kadifenin kusursuz dokusu, bu sezon koyu yeşil ve bordo ile bütünleşerek, ayakkabı modellerinde ve kombinlerdeki yerini alıyor.

Kusursuz İkili: Yün Kazaklar ve Kadife Stiletto Ayakkabılar

2016 2017 Sonbahar Kış sezonunun en dikkat çeken kombini yün kazaklar ile kullanılan stiletto ayakkabılar oluyor. Böylelikle stiletto ayakkabıların ceket ve gömlek ile kullanılan sıradan kombinlerin dışında çıkılıyor ve bu uyum tarz bir görünüm oluşturuyor.

a00309768d0e7cdc3b998fff9bf4853d

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir