Tuva Şal Modelleri | Tuva Şal Koleksiyonu

Tuva şal, her zaman rahat ve şık hissettiren spor-şık şal modelleri ile tesettürlü bayanların gözdelerinden biri. Teknolojinin tekstilde oldukça aktif kullanılması sayesinde nefes alan kumaşlardan üretilen bu muhteşem şal modelleri ile çok rahat hissedersiniz.

Birbirinden güzel desenleri ile Tuva Şal 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunda en çok beğenilen şal desenlerinden, rengarenk karışık desenli şallar baş rolde olmaya devam ediyor. 2017 ilkbahar yaz şal modellerinde yaprak desenli şal modelleri de oldukça çok seviliyor. Tek renk üzerine kara kalem çalışması gibi harika yaprak desenli şallar spor şık şal modelleri arasında yer alıyor.

Tuva Fıstık Yeşili Şal Modeli
Tuva Fıstık Yeşili Şal Modeli

Çiçek desenleri eşarp ve şal desenlerini vazgeçilmezleri zaten. İlkbahar renklerinin çiçek desenli şallara yansıması da bir hayli renkli oluyor. Bahar renklerinden beyaz ve mavinin oldukça fazla kullanıldığı şal desenleri yaz kombinlerinde daha rahat kullanılmakta.

İlkbahar yaz aylarında daha rahat kullanıma sahip olan şallar, tesettürlü bayanlar için kolaylık oluyor. Pikniklerde, günlük hayatta ve spor şıklıklar için bir çok şal modeli tasarlayan Tuva şal modelleri 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunu sizler için derledik. Birbirinden güzel ve şık en yeni şal modelleri işte sizlerle…

Tuva Gri Şal Modeli
Tuva Gri Şal Modeli

 

Tuva İstanbul Şal Modelleri

Başörtüsü çeşitlerinden son yılların vazgeçilmezleri haline gelen şallarda modeller, çeşitler gitgide artıyor. Şal furyası devam ediyor ve uzun bir süre devam edeceğe de benziyor.

Püsküllü şallar biliyorsunuz ki oldukça modaydı son iki senedir. Hala da tercih sırasını birincilikle koruyor. Özellikle tek düz renk şallar en çok tercih edilenler arasında. Püsküllerin de çeşitliliği artmaya devam edecek derken, Tuva İstanbul şal koleksiyonunu farkettim.

Tuva Gül Kurusu Şal Modeli
Tuva Gül Kurusu Şal Modeli

Tuva İstanbul, Casual ve Chic serisi hem kullanışlı hem rahat hem de farklı alternatiflerde değerlendirilebilen bir şal koleksiyonu sunuyor.

Koleksiyonda pek çok farklı parça var. Dikkat çeken nokta şal modellerinin tek renk olması ve uçlarındaki dantel, biye vs farklı materyaller kullanılması.

Tuva Yaprak Desenli Şal Modeli
Tuva Yaprak Desenli Şal Modeli

Düz bir elbiseyle farklı ve ışıltılı bir şal bağlamak isteyen tesettürlü bayanlar için özel tasarlanmış her biri. Püsküllerin hareketliliği, modaya uygun trend görüntüsü ve ipeksi yumuşaklığı görür görmez hissediyor olmak bu koleksiyon için tarif edilebilecek kelimeler.

Farklı, otantik, değişik şal modelleri arayanlar Tuva İstanbul şal modellerine mutlaka göz atmalılar. Şal fiyatları ise oldukça uygun üstelik hemen hemen online satışı yapılan her sitede indirimde satılıyor.

İşte Tuva İstanbul şal modelleri :

Tuva Uzun Şal Modelleri
Tuva Uzun Şal Modelleri
Tuva Uzun Şal Modeli
Tuva Uzun Şal Modeli

Tuva Ünlü Şal Markası Olma Yolunda!

Şal takan bayanların çoğalmasıyla şal modelleri üretimi de hızla artıyor. Birbirinden farklı desenler, değişi kumaş türlerinden üretilen şallar bayanların seçimini oldukça zorlaştırıyor. Tuva İstanbul, şal markası olma yolunda çalışmalarına hızla devam ediyor.

Nefes alan, rahat ettiren ve spor-şık olma özelliği taşıyan şal modelleri üreten Tuva, şal seven ve şal bağlayan tüm bayanların şal markası olmaya hazırız diyor.

Tuva Twill Eşarp Modeli
Tuva Twill Eşarp Modeli

Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak nefes alan kumaşlardan üretilen şallar, keyifli tasarımlarla da ilgi çekiyor. İpek şallara eklenen püsküllerle trend bir görüntü sağlanıyor.  Hareketli, tek renk bu şallar düz bir elbise ile şık bir görünüme geçiş yapmanıza yeter.

Penye şal modellerinde ise yine nefes alabilme özelliği ile rahat bir kullanım sağlıyor. İster zincir aksesuarlarla ister de üç boyutlu çiçeklerle hareketlendirilmiş şallar da dikkatinizi çekecek.

Tuva Şal Modelleri
Tuva Şal Modelleri
Tuva Pamuk Şal Modeli
Tuva Pamuk Şal Modeli

Tuva, koleksiyonlarını da kumaş cinsine göre ve şal tasarımlarına göre adlandırıyor. Tuva Chic, ipek kumaştan üretilen şallara püskül, ponpon ya da dantelle hareketlendirilerek farklı şal modelleri tesettürlü bayanların beğenisine sunuluyor. Tuva Casual, penyenin rahatlığı şal modellerinde boy gösteriyor.

Tuva şal modelleri, en yeni şal modelleri :

Tuva Milano Şal Modeli
Tuva Milano Şal Modeli
Tuva Marbella Siyah Beyaz Şal Modeli
Tuva Marbella Siyah Beyaz Şal Modeli
Tuva Marbella Çok Rnekli Şal Modeli
Tuva Marbella Çok Rnekli Şal Modeli
Tuva Kiremit Renk Şal Modei
Tuva Kiremit Renk Şal Modei

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir